Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Mikuláš bude tento rok nesmierne štedrý

detska-postel_HUGO-blankitna-2A je to tu. Zo všetkých zúčastnených sa dnes usmialo šťastie na Tomáša Jacka. Ozvite sa nám, prosím, náš e-mail info@mojnabytok.sk

 

Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte komfortnú detskú posteľ Hugo s matracom o rozmere 180 x 80 cm od spoločnosti Môj nábytok.

Podmienky súťaže o detskú posteľ

Do súťaže o detskú posteľ sa môže zapojiť ktokoľvek starší ako 18 rokov a to od 19.11.2018 do 06.12.2018


Účastníkom súťaže sa stáva ten, kto odpovie do komentára na našom Facebooku na otázku:

,,Koľko detských jednolôžkových postelí sa nachádza u nás na e-shope?"


Jeden z vás, ktorý bude najbližšie k správnej odpovedi sa stane výhercom súťaže. Pokiaľ bude viac rovnako typujúcich, alebo viacerí súťažiaci presne uhádnu počet, budeme z nich žrebovať jedného výhercu.


Vyhodnotenie súťaže prebehne dňa 06.12.2018.
Výherca bude následne uverejnený v komentári príspevku a na našej podstránke www.mojnabytok.sk


Detská posteľ bude výhercovi doručená v priebehu 10 dní a to prostredníctvom našej dopravy.

 

Účasťou v súťaži každý účastník potvrdzuje, že je oboznámený so všetkými právami, ktoré vyplývajú zo zákona o ochrane osobných údajov. Potvrdzuje tým,, že poskytovanie údajov je dobrovoľné, že má právo k ich prístupu ako aj so všetkými ďalšími právami vyplývajúcimi z tohto zákona. https://www.mojnabytok.sk/ochrana-osobnych-udajov/

 

cta-button