Nábytok s darčekom

Prečo je marec mesiac kníh?

Marec sa ako mesiac knihy oslavuje už dlhé desiatky rokov, no pýtate sa prečo práve marec? V marci sa narodil aj zomrel Matej Hrebenda, ktorý bol legendárny šíriteľ slovenskej a českej knihy a tým aj osvety a vzdelanosti.  Za mesiac kníh bol teda marec vyhlásený na počesť Mateja Hrebendu a ako snaha o udržanie a podporenie trvalého záujmu o knihy.

Kto je BUX

Bux.sk je internetovým kníhkupectvom vydavateľského domu a knižnej distribúcie IKAR. Patrí medzi najnavštevovanejšie knižné e-shopy na Slovensku a funguje už od roku 2011. Ponúka tisíce kníh nielen z vydavateľstva IKAR, ale aj z mnohých iných vydavateľstiev. Veľkou výhodou Bux.sk je rozsiahly výber titulov priamo na sklade, čo umožňuje flexibilitu pri objednávaní. Denne prináša knižné novinky, elektronické knihy, akciové ponuky, ako aj výhodné balíčky, aby uspokojil aj tých najnáročnejších čitateľov.

Prečo sme sa rozhodli pre túto spoluprácu?

Nachádzame sa v 21. storočí kedy sú knihy veľmi podceňované a zabúda sa na  ich podstatu a krásu. Zážitok z kníh sme začali nahradzovať televíziou, kinom či mobilným telefónom. No nadšení čitatelia nám dajú určite za pravdu, že adrenalínový pocit pri čítaní knihy nenahradí nič. Preto sme sa spoluprácou s internetovým kníhkupectvom BUX rozhodli podporiť čitateľov kníh.  A možno dopriať, či podnietiť aj našich klientov spomaliť a sadnúť si možno v novej obývačke z našej ponuky k dobrej knihe a vychutnať si niečo veľmi vzácne. A tým je ticho a príbeh knihy ktorý Vás vtiahne do deja tak, že zabudnete na každodennú rutinu.

Homepage_slider_key-vizual

“Miestnosť bez kníh je ako telo bez duše.” (Marcus Tullius Cicero)

Ku každému nákupu v internetovom obchode mojnabytok.sk teraz získate aj zľavové poukážky s 10 % zľavou na nákup kníh v online kníhkupectve bux.sk. Tieto zľavové kupóny majú platnosť do 30. apríla 2020


poukazky_600x600_predna-strana_2
poukazky_600x600_zadna-strana

Pokyny pre uplatnenie zľavy v internetovom obchode bux.sk

  • Kupón je možné uplatniť v 4. kroku objednávky v políčku pre vloženie kódu
  • Kupón je možné kombinovať a použiť aj na zlacnené tituly a následne použiť tento kód
  • Kupón nie je možné uplatniť dodatočne na už uskutočnenú objednávku