Vitrína Venti 1D1S typ01

VE1

  • 141,67 € bez DPH
  • 1 - 8 týždňov
170 €
Kategória: Nábytok Venti
Záruka: 2 roky
Hĺbka: 40 cm
Materiál: LTD
Prevedenie: MDF fronty
Spôsob dodania: v demonte
Širka: 50 cm
Výška: 200 cm
 
 

Zostava nábytku Venti je najkomplexnejší program, ktorý sa teší veľkej obľube u zákazníkov. Tvorí ho 24 elementov, ktoré dodávajú veľkú flexibilitu usporiadania a elegantný vzhľad celej miestnosti. Štýlový a masívny charakter dodáva široký rám nábytku a výrazné vertikálne vence. Drobné príslušenstvo, robustné rukoväte frontov a kovové nožičky dodávajú čaro a poukazujú na klasickú eleganciu nábytku.

Vyrába sa vo farebnom prevedení wenge amario.

Korpus nábytku je vyrobený z laminovanej drevotrieskovej dosky, fronty sú z MDF dosky. Vitrína obsahuje bežné osvetlenie, ktoré je potrebné doobjednať. Elegantne sa vyníma za priesvitným sklom dvierok. Dvierka je možné namontovať v pravom alebo ľavom prevedení, podľa výberu.

Ak chcete načerpať inšpiráciu na zariadenie Vášho domu, či bytu alebo máte záujem aj o iný nielen sektorový nábytok, ale aj ďalší nábytok v rôznych farebných prevedeniach a vyhotoveniach, otvorte si prosím PDF katalóg výrobcu, kde sa určite inšpirujete. Svoje ďalšie požiadavky uveďte prosím v poznámke pri Vašej objednávke.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.