Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Nájdeš všetky ukryté darčeky?

Nová súťaž!

 

Obývák_navrh_1500x600 (2)

Podmienky súťaže 

Do súťaže sa môže zapojiť ktokoľvek starší ako 18 rokov a to od 2.12. do 12.12. 2019. Účastníkom súťaže sa stane ten, kto napíše do komentára na našom Facebooku koľko darčekov sa nám poradilo ukryť vo videu. 


Chodba_600x600_1
Dětský pokoj_600x600 (1)

O čo súťažíme?

Jeden z vás, kto správne odpovie sa stane výhercom súťaže a my mu pošleme sedací vak Sako. Pokiaľ viacerí súťažiaci uvediete správnu odpoveď, budeme spomedzi vás všetkých žrebovať jedného výhercu. Vyhodnotenie súťaže prebehne v piatok 13.12.2019. Meno výhercu uverejníme v komentári príspevku na Facebooku a tu - na súťažnej podstránke na www.mojnabytok.sk. Výhru doručíme v priebehu 10 dní.  

Ochrana osobných údajov

Účasťou v súťaži každý účastník potvrdzuje, že je oboznámený so všetkými právami, ktoré vyplývajú zo zákona o ochrane osobných údajov. Potvrdzuje tým, že poskytovanie údajov je dobrovoľné, že má právo k ich prístupu ako aj so všetkými ďalšími právami vyplývajúcimi z tohto zákona: viac v našich podmienkach ochrany osobných údajov.


sedací-vak