BOXSPRING postele

BOXSPRING postele sú čoraz populárnejšie. Po dlhom a náročnom dni si doprajte zaslúžený relax a oddych na pohodlnej posteli. Boxspring postele majú úložný priestor s vyklápacím roštom s matracom. Oproti bežným posteliam sú vyvýšené, čo zaručuje jednoduchšie vstávanie. Postel je celočalúnená s vysokým čelom. Spravte si z vašej spálne dizajnový priestor, kde načerpáte nové sily do ďalšieho dňa.

#ShowMore#

BOXSPRING postel

Pohodlie, ktoré oceníte počas spánku, pri vstávaní aj večer, keď si budete chcieť ľahnúť, vám poskytnú BOXSPRING postele. Tento typ postelí sa navyše stane výnimočným kúskom, ktorý dodá celému interiéru osobitý, moderný vzhľad. V našej ponuke nájdete boxspringové postele v rôznych rozmeroch a príjemných, moderných farebných odtieňoch.

Štýlový vzhľad, ktorý upúta a maximálny komfort

Boxspringové postele sú nábytkom, ktorý svojím mohutným vzhľadom upúta pozornosť hneď pri vstupe do miestnosti. Máte radi výnimočné kúsky? Potom vás BOXSPRING postele oslovia krásne tvarovaným, dizajnovým čelom. Vybrať si ich môžete s čalúnením v rôznych farbách. Postarajú sa tiež o to, aby ste mali k dispozícii luxusné miesto na spanie. BOXSPRING postele oceníte aj večer, keď sa budete ukladať na spánok po náročnom dni.

Prečo zvoliť BOXSPRING postele

Komfortný spánok počas celej noci je dôležitý na to, aby ste nabrali dostatok síl do ďalšieho pracovného dňa. BOXSPRING postele vám poskytnú dokonalé pohodlie vďaka jedinečnej kombinácii matracov.

V týchto posteliach je lamelový rošt nahradený pružinovým jadrom. Toto riešenie je zárukou, že sa matrace ani pri pravidelnom používaní nedeformujú a dochádza k rovnomernému rozloženiu telesnej hmotnosti. Postele sa tak ideálne prispôsobia vášmu telu a každej časti poskytnú optimálnu ergonomickú oporu. Preto sú boxspringové postele vhodnou voľbou aj pre ľudí s problémami s pohybovým aparátom.

stylova-boxspring-postel-inez-inz05-biela-ekokoza

Ideálna výška

Boxspringové postele sú oproti bežným posteliam vyvýšené. Ráno sa vám z nich bude jednoduchšie vstávať, pričom nebudete zaťažovať svoje kĺby. Tento typ postele je preto odporúčaný aj pre seniorov. Siahnuť po ňom však môžete v akomkoľvek veku.

Boxspringové postele s viacerými vrstvami

Čomu vlastne vďačia BOXSPRING postele za svoje výnimočné vlastnosti? Systém postele spája výhody až štyroch vrstiev.

  • Základ tvorí masívny rám, ktorý má vystuženú konštrukciu. Tá je zárukou jeho dlhej životnosti aj pri každodennom vystavení námahe.
  • Druhou vrstvou je spodný matrac s bonellovými pružinami, ktoré spája oceľová cievka. Tento matrac je pevný a má vysokú odolnosť, zároveň sa výborne prispôsobuje tlaku vášho tela a prispieva k jeho rovnomernému rozloženiu. Udržiava pritom prirodzenú tuhosť.
  • Na spodnom matraci sa nachádza nosný taštičkový matrac. Každá pružina v tomto matraci má svoje vlastné textilné puzdro. Množstvo pružín sa postará o dokonalé rozloženie váhy počas spánku v každej polohe. Matrac poskytuje výbornú oporu chrbticu, kĺbom aj krčnej chrbtici.
  • Navrchu postele je položený topper. Je to vzdušný a tenší matrac s ortopedickými vlastnosťami. Vyrába sa z pamäťovej peny alebo elastickej flexi peny. Aby ste mohli vrchný matrac čistiť podľa potreby, má snímateľný poťah.

Možnosť polohovania a úložný priestor

Aj BOXSPRING postele si môžete zadovážiť s polohovateľným matracom. K dispozícii sú tiež modely so zónovým matracom, ktorý poskytuje podporu hlave, bedrám, kĺbom a iným častiam tela. V našej ponuke nájdete aj boxspringové postele s možnosťou polohovania na diaľkové ovládanie.

Rozmery podľa vašich potrieb

Pri výbere myslite na to, že boxspringové postele patria medzi robustnejšie kúsky. Vopred si preto premyslite, ako veľký priestor máte k dispozícii vo vašej spálni. Vybrať si môžete boxspring postele 180 x 200, 160 x 200 aj 140 x 200 cm. Do úvahy vezmite tiež, koľko miesta potrebujete počas noci. Pre jednu osobu sa odporúča minimálne 80 cm na šírku.

Manželská posteľ ADERITO Boxspring_2

Boxspring postele s úložným priestorom

Väčšina modelov vám poskytne tiež úložný priestor. Boxspring postele s úložným priestorom nájdu svoje využitie nielen v menších bytoch. Miesto navyše na odkladanie vecí sa zíde v každej domácnosti. Do postele si môžete uložiť deky, paplóny pre hostí, ale aj športové potreby alebo sezónne oblečenie.

Manželská posteľ ADERITO Boxspring_1

 

 

Najpredávanejšie

stylova boxspring postel inez inz05 biela ekokoza
 
od 622 €
stylova postel boxspring meron mer08
 
od 816 €
stylova boxspring postel inez inz05 biela ekokoza
Manželská posteľ INEZ Boxspring | 160 x 200 cm
Skladom - doručíme do 10 dní / Do Vianoc
423588/SAW
 
od 592 €
41 položiek celkom
Manželská posteľ ALICE Boxspring | 160 x 200 cm
Viac farieb
Manželská posteľ ALICE Boxspring | 160 x 200 cm
Skladom - doručíme do 10 dní / Do Vianoc
od 772 €
372637/160
Alice 08 - Soro 65
Viac farieb
Manželská posteľ ALICE Boxspring | 180 x 200 cm
Skladom - doručíme do 10 dní / Do Vianoc
od 800 €
372640/180
Bolero posteľ 08860
Viac farieb
Manželská posteľ BOLERO Boxspring | 180x200 cm
Skladom - doručíme do 10 dní / Do Vianoc
od 741 €
372658/181
stylova boxspring postel inez inz05 biela ekokoza
Viac farieb
Manželská posteľ INEZ Boxspring | 160 x 200 cm
Skladom - doručíme do 10 dní / Do Vianoc
od 592 €
423588/SAW
Hore
Ďalšie produkty