Sklápacie postele

Posteľ, ktorá sa cez deň tvári ako bežná šatníková skriňa alebo komoda a večer sa premení na plnohodnotné lôžko na spanie? Vďaka kreatívnym dizajnérom, ktorí myslia na maximálnu funkčnosť, realita v mnohých domácnostiach. Využite aj vy sklápacie postele a ich obrovský potenciál v prípade, že vo vašom malom bývaní jednoducho nie je priestor na klasickú posteľ. Sklápacie postele sú štýlovým, no najmä vysoko funkčným nábytkom, ktorý určite oceníte aj vo vašej domácnosti. Náš internetový obchod vám ponúka hneď niekoľko zaujímavých prevedení sklápacích postelí.

#ShowMore#

Sklápacie postele 

Cez deň vyzerá ako bežný šatník, v noci je z nej pohodlné lôžko — to je sklápacia posteľ. Sklápacie postele vám umožnia efektívne využiť podlahovú plochu miestnosti a prinesú viac obytného priestoru nielen v malom byte.

Dômyselné riešenie do každej spálne

Sklápacie postele vám v noci poskytnú kvalitné miesto na spanie ako na bežnej posteli. Po ich zaklopení sú z vonkajšej strany na nerozoznanie od bežnej skrine. O funkčnosť sa postará spoľahlivý a bezpečný mechanizmus vyklápania. Toto jedinečné riešenie môžete využiť vo vašej spálni, oceníte ho tiež v hosťovskej alebo študentskej izbe. Jednoducho všade tam, kde je potrebné šetriť priestorom.

moderna-sklapacia-postel-concept-pro-s-nadstavcom

Keď dizajn a funkčnosť kráčajú ruka v ruke

Vyklápacie postele patria medzi multifunkčné kúsky, pri ktorých oceníte aj ich jedinečný dizajn. Vybrať si ich môžete v rôznych dekóroch dreva tak, aby vhodne zapadli do interiéru. Dostupné sú tiež v elegantnej bielej farbe. Vo vnútri postele sa nachádzajú poličky, do ktorých si môžete odkladať knihy, dekorácie alebo iné predmety menších rozmerov. Pri nákupe si nezabudnite k posteli vybrať tiež matrac. Potrebné je, aby mal maximálnu výšku danú výrobcom postele.

Sklápacie postele na výšku alebo na šírku?

Pri výbere postele sa môžete rozhodnúť pre dve možnosti, podľa toho, ktorá vám bude viac vyhovovať. Vyklápacie postele sa dajú sklápať na výšku aj na šírku. O konkrétnom modeli by mali rozhodovať rozmery miestnosti, v ktorej sa skladacia posteľ bude nachádzať. Myslite pritom na vaše pohodlie aj po rozložení postele. Mal by vám zostať dostatočný priestor na prechádzanie.

172275-1_prakticka-sklapacia-postel-teddy--vo-farebnom-vzhlade-craft-tobaco  172566-1_detail-rozlozenia-praktickej-sklapacej-postele-roger-v-dizajne-craft-biely-grafit

Sklápacie postele s pohovkou aj kompletné zostavy

Ani v jednoizbovom byte alebo garsónke sa nemusíte vzdávať komfortu spálne a obývačky. Priestrannú pohovku a posteľ v jednom vám prinesie sklápacia posteľ s gaučom. Sklápacie postele s pohovkou budú cez deň slúžiť namiesto sedačky a večer ich premeníte na plnohodnotné lôžko na spanie. Tento nábytok vám poslúži tiež ako skladacia posteľ pre hostí. Jedinečným kúskom sa stane zostava postele so skrinkami a poličkami, ktorá zároveň nahradí, napríklad, obývaciu stenu.

Najpredávanejšie

43 položiek celkom
led lista biela
Viac farieb
LED lišta Lenart BED CONCEPT
Skladom - doručíme do 5 dní
57 €
LEDBCBB
Vysoká skrinka Lenart BED CONCEPT BC-07
Viac farieb
Skrinka Lenart BED CONCEPT BC-07
Skladom - doručíme do 5 dní
202 €
185816/BIE
Hore
Ďalšie produkty