Veľkoobchod nábytku B2B

Ponúkame veľkoobchodnú spoluprácu firmám, živnostníkom, e-shopom a kamenným predajniam, ktorí sa zaoberajú predajom nábytku a bytových doplnkov, ale aj architektom a dizajnérom.

V prípade záujmu sa registrujte na našej stránke www.mojnabytok.sk ako veľkoobchod a vyplňte registráciu – názov, sídlo, fakturačné údaje. Do poznámky nám opíšte v krátkosti vašu podnikateľskú činnosť, odkedy ste na trhu, ponúkaný tovar, prípadne čo by ste chceli rozšíriť vo vašej ponuke, atď.

Po registrácií Vám bude doručený e-mail s potvrdením, zatiaľ máte prístup iba ako štandardný zákazník. Náš pracovník vyhodnotí a preverí registračné údaje, prípadne Vás bude kontaktovať ohľadom doplnenia chýbajúcich údajov. V prípade kladného posúdenia notifikačným e-mailom môžeme začať so spoluprácou. (V prípade kladného posúdenia sa Vám v našom obchode zobrazia veľkoobchodné ceny so zľavami).

 

Čo ponúkame

 • Bezplatné poradenstvo ohľadom nábytku, možností, variantov, farieb, dodacej doby. Osobná návšteva je vítaná, možnosť bližšieho kontaktu, vzorky látok, dekorov dreva..
 • 2 ročná záruka na všetok tovar (pre odberateľov na IČO je záruka 12 mesiacov)
 • Zvýhodnené podmienky nákupu, čím vyššie odbery, tým vyššie zľavy
 • Možnosť vlastnej dopravy, po vzájomnej dohode možnosť dodávať tovar našim šoférom

 

Platobné a dodacie podmienky

Platby na faktúru poskytujeme výhradne overeným partnerom na základe individuálnej dohody. Zákazníci z členských štátov EÚ majú možnosť nákupu oslobodeného od DPH. Platba je možná:

 • prevodom na základe zálohovej faktúry
 • kartou online
 • na dobierku priamo kuriérovi

Doprava našim šoférom je zadarmo nad 1000 Eur. Dodanie tovaru je nasledovné:

 • ak je produkt Skladom, expedujeme do 3-5 pracovných dní.
 • Skladom do 10 dní – produkt je na externom sklade, expedujeme do 15 pracovných dní.
 • Na objednanie – produkt nie je skladom, čakáme na vyrobenie a naskladnenie. Dodanie podľa dĺžky dodacej lehoty je pri každom produkte individuálne, termín je vždy uvedený.

 

Výška zľavy

Výška veľkoobchodnej zľavy je pre všetkých našich obchodných partnerov rovnaká. Zľavy sa udeľujú podľa výšky objednávky, minimálna cena prvého nákupu je nad 2000 Eur. Pri dlhodobej neaktivite si vyhradzujeme právo ukončiť našu spoluprácu. Zakúpený tovar nie je možné vrátiť ani vymeniť.

 1. stupeň – individuálna zľava pri nákupe do 10.000 € 
 2. stupeň – individuálna zľava pri nákupe nad 10.000 € 

 

Ak Vás naša ponuka nábytku a bytových doplnkov zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre Vás a tešíme sa na vzájomnú spoluprácu!