Bezpečný nákup

Bezpečný nákup s Môjnábytok.sk

SAEC bezpečný nákup

 

V dnešnom svete online nakupovania je bezpečnosť vašich osobných údajov a dôvera v náš eshop kľúčovými faktormi. Vďaka splneniu pravidiel, ktoré sú predmetom pravidelnej kontroly, sme úspešne získali certifikát SAEC. Cerifikát je štandard bezpečnosti, ktorý zabezpečuje, že vaše online nákupy na Môjnábytok.skchránené pred rôznymi hrozbami a môžete mať tak istotu, že každý krok vášho nákupu je pod kontrolou a bezpečný. Naším cieľom nie je len predávať produkty, ale poskytovať vám bezpečné a príjemné nákupné prostredie. Certifikát SAEC je naším záväzkom voči vám, našim zákazníkom, poskytnúť vám dostatok informácií potrebných pre rozhodnutie o nákupe a uskutočnenie bezpečného nákupu.

Certifikačné pravidlá

Certifikačné pravidlá stanovuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod ako združenie právnických osôb a tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Sú vytvorené na základe platných zákonov – najmä Smernice Európskeho parlamentu a Rady pre elektronický obchod, občianskeho zákonníka, zákona o elektronickom obchode, zákona na ochranu spotrebiteľa a certifikačných pravidiel v krajinách EÚ. 

Čo znamená certifikácia?

Pod pojmom certifikácia sa rozumie, že internetový obchod Môjnábytok.sk je pod prísnym dohľadom a hodnotený Slovenskou asociáciou pre elektronický obchod. Po splnení všetkých podmienok asociácia vydá certifikát SAEC - bezpečný nákup. Ten je náš internetový obchod zárukou bezpečného nákupu. Na základe neho sa zaväzujeme, že spĺňame certifikačné pravidlá bezpečného nákupu bez problémov.