Toaletné stolíky z masívu

Toaletný stolík je veľmi efektnou a praktickou súčasťou spálne, vďaka ktorej si každý urobí svoje vlastné miestečko. Vyberte si kúsok z našej ponuky, ktorý nájdete v niekoľkých farebných prevedeniach. Tento kus nábytku sa dá skvelo kombinovať aj s inými produktmi z našej pestrej ponuky. Vyberte si k nášmu toaletnému stolíku aj zrkadlo alebo iný kus nábytku, vďaka ktorým bude vaša spálňa dokonale zladená a vy sa v nej budete cítiť maximálne útulne a príjemne. Naše interiérové zariadenie je skvelou kúpou založenou na spojení kvality a bezkonkurenčnej ceny.

Najpredávanejšie

LT401 toaletný stolík
Toaletný stolík - masív LT401 | buk
3 - 8 týždňov
72273/BUK2
 
od 438 €
toaletný stolík LT301
 
od 677 €
Toaletný stolík so zrkadlom - masív
 
od 269 €
4 položiek celkom

Toaletné stolíky sú typ nábytku, ktorý nepatrí do bežnej výbavy spálne, no dokáže ju veľmi obohatiť a vylepšiť jej funkčnosť. Toaletný stolík je určený pre ženy, ktoré sa za ním môžu bezstarostne venovať skrášľovaniu svojho zovňajšku – pohodlne usadené na stoličke a pri dennom svetle, čo často nebýva možné pred zrkadlom v kúpeľni.

#ShowMore#

Na dosku stolíka sa zmestí vaša obľúbená dekoratívna kozmetika aj dekorácie na zútulnenie izby. Ak je váš toaletný stolík vybavený väčším množstvom zásuviek alebo poličiek, dokáže šikovne navýšiť úložný priestor v menšej spálni – môžete ho využiť aj na uskladnenie pomôcok na úpravu vlasov a bižutérie.

V prípade, že máte spálňu zariadenú nábytkom z masívneho dreva, je prirodzenou voľbou toaletný stolík do spálne z masívu, ktorý bude ladiť s posteľou, šatníkovou skriňou a ďalším dreveným nábytkom v spálni.

Radi by ste si kúpili drevený toaletný stolík, ale odtieň dreva nepasuje k nábytku, ktorý už máte v spálni? Toaletné stolíky z masívu môžete jednoducho doladiť ku zvyšnému nábytku v spálni pomocou efektívnej povrchovej úpravy – stolík možno podľa potreby namoriť na požadovaný odtieň tak, aby ladil s dubovým, jelšovým orechovým alebo iným drevom.

Toaletné stolíky z masívu môžu vo vašej spálni plniť viacero funkcií. Luxusný toaletný stolík z masívu môže mať moderný, minimalistický dizajn, vďaka ktorému nemusí plniť iba funkciu kozmetického stolíka. Využijete ho aj ako príležitostný písací stolík na prácu z domova alebo ako praktický a štýlový odkladací stolík, na ktorý môžete umiestniť dekoračné predmety, izbové rastliny či vázu s kvetmi.

Toaletné stolíky bývajú vybavené vstavaným zrkadlom alebo k nim môžete zrkadlo doladiť zvlášť. Veľmi populárnym typom zrkadla k toaletným stolíkom sú zrkadlá so zabudovaným LED osvetlením, ktoré je mäkké a nevytvára na tvári nevzhľadné ostré tiene.