Herné stoly a stoličky

Elegantný počítač s hrami, ktoré sa mihotajú, už máte, ... ale niečo vám chýba? Kam odložiť monitor, kde nájsť miesto na šálku s nápojom? Slúchadlá potrebujú svoje miesto a káble by mohli byť na poriadku? Nebojte sa - naša ponuka herných stolov je navrhnutá tak, aby hráčom uľahčila život.

Trávenie veľa hodín pred monitorom počítača počas vzrušujúcej hry môže mať negatívny vplyv na zdravie vašej chrbtice, ak sa poriadne nechránite. Herné stoličky v našej ponuke sú veľmi moderné ktoré je možné vhodne vyberať podľa konštrukcie, materiálu, funkcií, ale aj dizajnu vďaka mnohým rôznym modelom, ktoré sa neustále menia a rozširujú. Pozrite si našu ponuku na mojnabytok.sk

6 položiek celkom
Herné kreslo HUZARO FORCE 4.5
205 €

Nádherné herné kreslo HUZARO FORCE 4.2 vyrobené v modernom dizajne a praktickom prevedení. 

377904/CAM
moderné červené herné kreslo HUZARO FORCE 4.2
Viac farieb
156 €

Nádherné herné kreslo HUZARO FORCE 4.2 vyrobené v modernom dizajne a praktickom prevedení. 

373630/CER
Herne kreslo DEUS
Akcia
189 € –5 %
179 €

Moderné herné kreslo DEUS vo farebnej kombinácií čierna / camo.

382071
Dokonalé herné kreslo ARAGON v príjemnom farebnom prevedení
Tip
206 €

Zaujímavé herné kreslo ARAGON vyrobené z príjemných materiálov a v dokonalom vzhľade. 

377881
biele herné kreslo HUZARO FORCE 6.0
202 €

Posledné kusy skladom!!! Prevedenie sivá / grey.

374479/SED
kovový písací stôl B 306 v jednoduchom dizajne
Písací stolík B-306
Skladom - doručíme do 10 dní
215 €

Písací stolík B-306 vás zaujme svojím jednoduchým dizajnom a praktickosťou. 

365860

Herné stoly a stoličky pre pohodlné a zdravé sedenie

 Ak radi trávite dlhý čas pri počítači hraním zábavných hier, ktoré vás dokážu vtiahnuť do deja a pohltiť na celé hodiny, určite by ste si mali dopriať nábytok, ktorý udrží vašu chrbticu v optimálnej polohe. Herné stoly a stoličky sú špeciálne vyvinuté na dlhé sedenie a každodenné používanie.

#ShowMore#

Herné stoly bývajú spravidla minimalistické, so stabilnou a robustnou kovovou konštrukciou. Správny herný stôl má priestor pre veľký monitor aj pre klávesnicu a myš. Herné pc stoly môžu byť vybavené aj špeciálnymi vychytávkami ako je napríklad držiak na pohár či slúchadlá.

Herné stoličky s prepracovanou ergonómiou vám zaručia maximálne pohodlie vďaka špeciálne navrhnutej konštrukcii a množstvu nastaviteľných prvkov, medzi ktoré patrí možnosť nastaviť si optimálnu výšku, sklápanie operadla, polohu podrúčok či bedrového vankúša. Kvalitné hráčske kreslo môže byť vybavené aj odnímateľnou podnožkou s možnosťou bezpečného hojdania.

Hráčske stoličky ako alternatíva k bežným kancelárskym stoličkám 

Hráčske stoličky aj stoly sa často využívajú i v prostredí, kde by ste ich nečakali – v kancelárii, vo firme či v domácej pracovni. Herná stolička k počítaču v decentnom čiernom alebo čierno-bielom dizajne a minimalistický čierny herný stolík nebudú pôsobiť výstredne ani v pracovni, kde prevláda sivý, čierny alebo biely nábytok. 

Vzhľadom na ich ergonomické kvality má zmysel využívať ich nielen počas hier, ale aj pri každodennej práci s počítačom. Herná počítačová stolička je ideálna stolička k počítaču, ktorá vám na dlhé hodiny zaistí príjemný komfort. Odolný a priedušný materiál, z ktorého sa vyrábajú kvalitné herné stoličky, je priedušný a zabezpečí dokonalú cirkuláciu vzduchu. Bežná pc stolička je vybavená zvyčajne iba kolieskami a základnými ergonomickými prvkami, zatiaľ čo herné stoličky majú vo svojej výbave oveľa viac nastaviteľných elementov.