Nočné stolíky z masívu

Zariaďujete si spálňu? Potom si k posteli určite nezabudnite zaobstarať aspoň jeden nočný stolík. Nočné stolíky z masívu najlepšie zladíte s masívnymi manželskými posteľami, ale vyniknú i pri klasických drevených posteliach

 

Najpredávanejšie

Nočný stolík - masív SN122 / borovica
 
od 126 €
sn121
Nočný stolík - masív SN121 / borovica
Skladom - doručíme do 5 dní / Do Vianoc
73143/BOR
 
od 116 €
Nočný stolík - masív SN120 / buk
Nočný stolík - masív SN120 / buk
3 - 8 týždňov
72294/BUK2
 
od 210 €
18 položiek celkom
sn121
Viac farieb
Nočný stolík - masív SN121 / borovica
Skladom - doručíme do 5 dní / Do Vianoc
od 116 €
73143/BOR
Nočný stolík - masív SN104 | borovica
Viac farieb
SN104/BOROVICA
Nočný stolík - masív SN105 | borovica
Viac farieb
SN105/BOROVICA
Nočný stolík - masív SN108 | borovica
Viac farieb
SN108/BOROVICA
Nočný stolík - masív SN112 / buk
Viac farieb
72276/BUK2
Nočný stolík - masív SN113 / buk
Viac farieb
72279/BUK2
SN115 nočný stolík masív
Viac farieb
72282/BUK2
Nočný stolík - masív SN117 / buk
Viac farieb
72288/BUK2
SN119
Viac farieb
72291/BUK2
Nočný stolík - masív SN120 / buk
Viac farieb
72294/BUK2

Kvalitne nočné stolíky z masívu

K manželskej alebo jednolôžkovej posteli z masívneho dreva neodmysliteľne patria nočné stolíky z masívu, ktoré ladia s rámom postele – a to nielen dizajnom, ale aj veľkosťou a farbou. Kvalitný nočný stolík z masívu však vynikne aj pri posteli z kovu či kombinácie kovu a dreva, prípadne z jeho imitácie.

#ShowMore#

Vybavte svoju spálňu nočnými stolíkmi, ktoré budú vyzerať harmonicky nielen v kombinácii s vašou posteľou, ale aj so šatníkovou skriňou, komodou, perinákom, truhlicou či ďalším nábytkom z masívneho dreva, ktorý máte v spálni.

Na rozdiel od stolíkov z imitácie dreva, klasický stolík z masívu má veľkú výhodu – vďaka povrchovej úprave morením ho môžete prispôsobiť akémukoľvek odtieňu dreva. Nočný stolík z bieleho masívu, zo svetlého dreva, tak môže zmeniť farbu a môže ladiť aj s nábytkom z tmavohnedého alebo červeného dreva.

Nočný stolík dub sonoma z masívu ľahko skombinujete s kvalitným nábytkom z dubového dreva či z imitácie dubového dreva v príslušnom odtieni, a to aj bez potreby špeciálnej povrchovej úpravy. Pevný a odolný dubový masív patrí medzi najkvalitnejšie typy dreva a má krásnu a neopakovateľnú kresbu, vďaka ktorej je každý nočný stolík originál. Luxusné nočné stolíky z masívu bývajú spravidla vyrobené práve z dubového dreva a sú jedinečným a nadčasovým dizajnovým prírastkom do vašej spálne.

Dizajnové nočne stolíky z masívu môžu byť vybavené praktickými poličkami alebo zásuvkami, ktoré vám poslúžia na odkladanie okuliarov, mobilov, kníh či nočnej lampy na čítanie.

Drevené nočné stolíky s mierne zaoblenými hranami skvele doplnia posteľ v rustikálnom, severskom alebo retro štýle. Jednoduché a minimalistické drevené nočné stolíky sú ideálne do modernej spálne a do interiéru, ktorý je zariadený v populárnom industriálnom štýle, v rámci ktorého je prípustné kombinovať rôzne typy dreva, skla a kovu.

Ak si vyžiadate stolík namoriť, môžete sa odtieňu manželskej postele ešte viac priblížiť. Podľa toho, koľko úložného priestoru pri posteli potrebujete, si vyberajte spomedzi masívnych nočných stolíkov s viacerými zásuvkami alebo priestrannými skrinkami, v ktorých môžete mať uloženú napríklad obľúbenú literatúru alebo bielizeň. Kto si na stolík plánuje položiť len nočnú lampu, má možnosť zvoliť si aj jednoduchší typ.