Nákup na splátky

Nutne potrebujete zrekonštruovať kuchyňu, spálňu či detskú izbu, avšak Vaše finančné prostriedky na to nestačia? Pribudol do Vašej rodiny nový člen, ktorý potrebuje vlastnú skriňu alebo posteľ, no výplata je v nedohľadne? V živote občas nastanú situácie, keď si potrebujeme na nákup požičať. Keď zakaždým neradi utekáte do banky, isto Vás poteší, že v našom obchode môžete nakúpiť nábytok aj na splátky. Umožní Vám to spoločnosť Quatro alebo Ahoj. Jediné, čo budete potrebovať, je Váš občiansky preukaz. Stačí odoslať objednávku a naša operátorka Vás bude následne kontaktovať ohľadom vytvorenia zmluvy. Nakupovať nábytok na splátky je jednoduché a rýchle.   

Reklamačný poriadok VUB 01. 05. 2020

                                                                               logo-Quatro

 

Quatro – nákup na splátky prináša radosť

 

quatro_1080x608

 

Stačí si vyplniť objednávkový formulár a zvoliť si vo Vašej objednávke platbu na splátky. Po odoslaní objednávky Vás bude telefonicky kontaktovať naša operátorka, s ktorou žiadosť vyplníte.

Schválenie žiadosti prebieha rýchlo a online. O jeho výsledku budete informovaný telefonicky.

Tovar Vám bude doručený podľa doby dodania, ktorú uvádza e-shop na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke.

 

POTREBNÉ DOKLADY PRI NÁKUPE NA SPLÁTKY

Zamestnaný občan - občiansky preukaz, adresa do zamestnania, telefónne číslo zamestnávateľa a príjem za posledné tri mesiace.

Živnostník – občiansky preukaz a iný doklad totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo sobášny list), kópiu výpisu kladného daňového priznania za predchádzajúce zdaňovacie obdobie alebo potvrdenie o podaní kladného daňového priznania.

Dôchodca - občiansky preukaz, iný doklad totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo sobášny list) a potvrdenie o výške poberaného starobného, resp. výsluhového dôchodku, nie staršie ako 1 mesiac alebo kópiu dôchodkového výmeru.

 

 

 Ak je Vám ohľadom nakupovania na splátky niečo nejasné, neváhajte a kontaktujte nás. Získate odpovede na všetky Vaše otázky.