Nákup na splátky

Nutne potrebujete zrekonštruovať kuchyňu, spálňu či detskú izbu, avšak Vaše finančné prostriedky na to nestačia? Pribudol do Vašej rodiny nový člen, ktorý potrebuje vlastnú skriňu alebo posteľ, no výplata je v nedohľadne? V živote občas nastanú situácie, keď si potrebujeme na nákup požičať. Keď zakaždým neradi utekáte do banky, isto Vás poteší, že v našom obchode môžete nakúpiť nábytok aj na splátky. Umožní Vám to spoločnosť Quatro alebo Ahoj. Jediné, čo budete potrebovať, je Váš občiansky preukaz. Stačí odoslať objednávku a naša operátorka Vás bude následne kontaktovať ohľadom vytvorenia zmluvy. Nakupovať nábytok na splátky je jednoduché a rýchle.   

Reklamačný poriadok VUB 01. 05. 2020

  ! Vianočná akcia !

Ak splatíte výšku úveru do 6 mesiacov od prevzatia tovaru, máte nárok na 0% úrokovú sadzbu!

VUB-Quatro--1060x375-web-banner-desktop-v01

              splátky 

banner ahoj     

Ponúkame dve možnosti nákupu na splátky:

1/ v prípade, že si vo Vašej objednávke zvolíte platbu na splátkypo odoslaní objednávky Vás bude telefonicky kontaktovať naša operátorka, s ktorou žiadosť vyplníte. Schválenie žiadosti prebieha rýchlo a online. O jeho výsledku budete informovaný telefonicky. Tovar Vám bude doručený podľa doby dodania, ktorú uvádza e-shop na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke.

2/ v prípade, že si zvolíte platbu na splátky Quatro, budete po dokončení objednávky presmerovaní na formulár, kde si sami vyplníte splátkovú zmluvu. Následne vás bude spoločnosť Quatro informovať o ďalšom postupe. 

Po schválení žiadosti vám bude vygenerovaný a zaslaný autorizačný SMS kód na vaše mobilné telefónne číslo. Zaslaným kódom podpíšte vašu Zmluvu bez zbytočného papierovania.

POTREBNÉ DOKLADY PRI NÁKUPE NA SPLÁTKY

Zamestnaný občan:
- platný občiansky preukaz
- názov firmy a adresa do práce + IČO
- príjem za posledné tri mesiace.

 

Živnostník:
- platný občiansky preukaz
- daňové priznanie k dani z príjmov a potvrdenie o jeho podaní 
- kópia výpisu z účtu za posledné 3 mesiace

 

Starobný a invalidný dôchodca:
- platný občiansky preukaz
- rozhodnutie (výmer) o priznaní/zvýšení/znížení dôchodku

 

Pre ostatné pracovné zaradenia platí, že totožnosť a príjem klienta je potrebné preukázať dokladmi podľa vyžiadania ( napríklad potvrdenie ohľadom príjmu, alebo výpis z účtu za posledné tri mesiace, kde je uvedené Vaše meno).

 

 Ak je Vám ohľadom nakupovania na splátky niečo nejasné, neváhajte a kontaktujte nás. Získate odpovede na všetky Vaše otázky.