Kuchyňa z masívu

Kuchyňa je akousi „výstavnou skriňou“ domácnosti, najmä ak máte otvorený priestor a vzniká vám obývačka prepojená s kuchyňou, prípadne jedálňou. Plánujete novú kuchyňu? Investujte do kvality, ktorá vám vydrží roky, nielen pár sezón. Kuchyňa z masívu je tým pravým orechovým. Vyberte si u nás vrchné i spodné skrinky, ktoré si nakombinujete podľa vlastných predstáv a priestorových možností. Môžete zvoliť variant so sklom i bez neho podľa toho, akú máte predstavu o vašej novej kuchyni. Rozhodnite, či chcete nechať vyniknúť vnútro skriniek alebo stavíte na verziu s plnými dvierkami.

Najpredávanejšie

Kuchynská skrinka spodná - masív KW112 | borovica
 
od 196 €
Kuchynská skrinka spodná - masív
 
od 300 €
Kuchynská skrinka vrchná - masív KW108
 
od 226 €
10 položiek celkom

Kuchyňa z masívu je tradičné dizajnové riešenie, ktoré ani zďaleka nepatrí do minulého storočia. Aj v modernom dome či byte vynikne kvalitná kuchynská linka z masívu – v modernom šate, prispôsobená vašim potrebám.

#ShowMore#

Obľúbeným riešením do moderných interiérov, akými môžu byť kuchyne prepojené s obývačkou, sú kuchynské linky na mieru z masívu, vďaka ktorým využijete dostupný priestor na 100%.

Cenovo výhodnejšou alternatívou je drevený komplet na vyskladanie – kuchyňa z masívu, ktorá sa skladá z vrchných a spodných skriniek. Tento typ kuchynského nábytku je mimoriadne vhodný na chatu či na chalupu, ktorá je zariadená vo vidieckom štýle, v ktorom prevláda pravé drevo.

Rustikálne kuchyne z masívu môžu byť vybavené skrinkami s drevenými dvierkami, ktoré môžu mať sklenenú výplň. Skrinky so zasklenými dvierkami pôsobia vzdušnejšie a budete mať vďaka nim lepší prehľad o tom, čo sa nachádza na poličkách.

Do priestorov malej kuchyne, ktorú chcete využiť na maximum, ale aj do kuchyne spojenej s jedálňou alebo obývačkou, sú vhodným riešením rohové kuchynské linky z masívu, ktoré je možné doplniť praktickým kuchynským ostrovčekom alebo barovým sedením.

Potrebujete vniesť do vašej kuchyne trochu viac svetla a optimizmu? Biela kuchyňa z masívu pomôže opticky zväčšiť a presvetliť priestor menšej kuchyne.

Akej farby by mala byť vaša kuchyňa z masívu?

Drevo je materiál, ktorý umožňuje jednoduchú povrchovú úpravu – stačí ho namoriť na požadovaný odtieň. Vaša kuchynská linka z masívu môže mať odtieň dubového, jelšového, orechového alebo iného dreva, aj keď je vyrobená z borovicového masívu. Populárnou alternatívou je i sivá farba dreva. Moderné kuchynské linky z masívu si však môžu zachovať aj prirodzenú farbu dreva, z ktorého sú vyrobené, bez zmeny odtieňa. Platí pritom, že svetlá farba dreva vynikne najmä v kontraste s tmavým nábytkom a stenami – a opačne.