Jedálenske rohové lavice z masívu

Rohové lavice skvelo dotvoria kuchyňu alebo jedáleň tak, aby ste sa v nej cítili maximálne príjemne. Veľkosť si vyberáte vy, takisto ako tvar a priestorové rozloženie. Podľa vášho gusta si zvolíte lavicu s čalúnením alebo bez, ktorá nechá vyniknúť prírodné drevo. Mimochodom, na výber máte zo štyroch farebných prevedení, stačí si len vybrať to svoje. Kuchyňa je srdcom celej domácnosti, preto ju zariaďte tak, aby vyhovovala vašim potrebám a nárokom. Stavíte na útulnosť alebo moderné prevedenie?

Najpredávanejšie

Lavica - masív NR106 | borovica
Lavica - masív NR106 | borovica
3 - 8 týždňov
33100/BOR
 
od 115 €
Rohová lavica - masív NR103 | borovica
od 290 €–99 %
Pôvodne: 290 €  (–99 %)
od 263 €
Rohová lavica - masív NR101 | borovica
 
od 257 €
4 položiek celkom

Jedálenské rohové lavice z masívu

Jedálenské rohové lavice z masívu, v kombinácii s malým jedálenským stolom z masívneho dreva, sú ideálne do menšej panelákovej kuchyne, do kuchynského zákutia v rodinnom dome, na chatu aj na chalupu. Tradičné rohové lavice z masívu zútulnia priestor, v ktorom stolujete, a vnesú doň teplo, ktoré sa spája s najobľúbenejším prírodným materiálom – s voňavým masívnym drevom.

#ShowMore#

Tradičná rohová lavica do kuchyne z masívu neurobí dieru do vášho rozpočtu. Môže byť vyrobená z lacnejšieho typu dreva, napríklad z borovicového masívu, ktorý sa dá namoriť na požadovaný odtieň. Borovicové drevo teda môže vyzerať ako orech, dub či jelša, vďaka čomu je možné ľahko zladiť moderné rohové lavice do kuchyne z masívu s odtieňom kuchynskej linky z masívu alebo z imitácie dreva.

Luxusné rohové lavice z masívu môžu byť vyrobené aj z iných typov dreva, napríklad z pevného a odolného dubového alebo bukového masívu. Pre väčšie pohodlie počas sedenia môže byť rohová lavica z masívu vybavená pohodlným látkovým čalúnením. Lavice bez čalúnenia, na ktorých vynikne prirodzená kresba dreva, si môžete sami vylepšiť a prispôsobiť: stačí ak ich vybavíte pestrými látkovými poduškami, ktoré sa dajú priviazať ku konštrukcii lavice, aby sa nešmýkali.

Medzi užitočné funkcie, ktoré môže mať vaša dizajnová kuchynská rohová lavica z masívu, patrí aj úložný priestor skrytý pod sedacou časťou, ktorý môžete využiť napríklad na skladovanie kuchynských pomôcok či trvanlivých potravín, ktoré nemusia byť umiestnené v chladničke. Kuchynská rohová lavica s úložným priestorom je ako stvorená do stiesnených priestorov panelákovej kuchyne, kde je vzácny každý centimeter štvorcový.

Potrebujete k vášmu stolíku s rohovou jedálenskou lavicou usadiť viac osôb? Lavicové sedenie môžu doplniť aj skladacie alebo sklápacie stoličky či taburety.