Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Čelo manželskej postele

K jedným z najvýznamnejších a najvýraznejších prvkov spálne patrí jednoznačne čelo manželskej postele. Vybrať si môžete zo širokej ponuky druhov a materiálov vďaka ktorým dostane Vaša spálňa neobyčajný šmrnc. Čelo manželskej postele dokáže i z obyčajnej postele urobiť dizajnový prvok spálne. Ak radi zdôrazňujete to, čo sa Vám páči vaše možnosti sú v tom prípade bezhraničné…

1

Manželská posteľ Come

Pevné čelá zaraďujeme do rady klasických. Pevné čelo samotnú posteľ spevňuje a zabezpečuje nám tak pocit bezpečia. Posteľ ktorá má vysoké predné i zadné čalúnené čelo navodzuje pocit minulého obdobia baroka, preto ak máte dostatok priestoru vo Vašej spálni, neváhajte a využite tento dizajnový prvok v podobe manželskej postele a umiestnite ju do stredu Vašej spálne. Vynikne tak jej neobyčajnéčaro baroku.

2Dokonca sa na čele postele dá využiť i odkladací priestor, ktorého nikdy nie je dosť. Trh ponúka i takéto čelá ktoré nahrádzajú akýsi perinák. Úložný priestor však môže byť na čele postele tvorený i z jednoduchého policového systému ktorý nahradí i nočný stolík.
Nekladie sa však dôraz len na funkčnosť ale i na komfort ktorý Vám posteľné čelo dokáže poskytnúť v podobe polohovateľného čela. Pri polohovateľnom čele je možné nastaviť funkciu sklonu ktorá Vám v danej chvíli najviac vyhovuje.

3_2Manželská posteľ Mokka 


4

  Manželská posteľ Malibu 

Náš tip


Dokonalosť čela nemusí dotvárať len materiál, farebné prevedenie či jeho tvar. Hitom sezóny je totiž LED podsvietenie ktoré dodá spálni tú správnu atmosféru a efekt.