Čelo manželskej postele

K jedným z najvýznamnejších a najvýraznejších prvkov spálne patrí jednoznačne čelo manželskej postele. Vybrať si môžete zo širokej ponuky druhov a materiálov vďaka ktorým dostane Vaša spálňa neobyčajný šmrnc. Čelo manželskej postele dokáže i z obyčajnej postele urobiť dizajnový prvok spálne. Ak radi zdôrazňujete to, čo sa Vám páči vaše možnosti sú v tom prípade bezhraničné…

1

Manželská posteľ Come

Pevné čelá zaraďujeme do rady klasických. Pevné čelo samotnú posteľ spevňuje a zabezpečuje nám tak pocit bezpečia. Posteľ ktorá má vysoké predné i zadné čalúnené čelo navodzuje pocit minulého obdobia baroka, preto ak máte dostatok priestoru vo Vašej spálni, neváhajte a využite tento dizajnový prvok v podobe manželskej postele a umiestnite ju do stredu Vašej spálne. Vynikne tak jej neobyčajné čaro baroku.

2Dokonca sa na čele postele dá využiť i odkladací priestor, ktorého nikdy nie je dosť. Trh ponúka i takéto čelá ktoré nahrádzajú akýsi perinák. Úložný priestor však môže byť na čele postele tvorený i z jednoduchého policového systému ktorý nahradí i nočný stolík.
Nekladie sa však dôraz len na funkčnosť ale i na komfort ktorý Vám posteľné čelo dokáže poskytnúť v podobe polohovateľného čela. Pri polohovateľnom čele je možné nastaviť funkciu sklonu ktorá Vám v danej chvíli najviac vyhovuje.

3_2Manželská posteľ Mokka 


4

  Manželská posteľ Malibu 

Náš tip


Dokonalosť čela nemusí dotvárať len materiál, farebné prevedenie či jeho tvar. Hitom sezóny je totiž LED podsvietenie ktoré dodá spálni tú správnu atmosféru a efekt.