Ohnivá červená pre interiér

Červená, práve táto farba môže priniesť do vášho interiéru okamžitý efekt nádychu exkluzivity. Je výraznou farbou ktorá však môže interiéru v istých prípadoch i uškodiť. Ak sa však zvolí na správnych miestach v primeranom množstve, vyčarí izbu ktorá sa stane dominantnou miestnosťou v celom dome či byte.

logoii_bordova

Obývacia stena Logo II biela/bordová-biela

 

Moderný štýl
S červenou farbou a správne zakomponovaným dokonalým osvetlením bude izba vyzerať príťažlivo, elegantne a moderne. Ideálnou doplňujúcou farbou pre červenú je biela. Biela farba dokáže zmäkčiť jasnú červenú a vytvoriť tak príjemné kontrastné prostredie. Naopak doplnky v čiernom prevedení podporia dominantnú červenú a dodajú izbe elegantný šmrnc. K výraznej červenej je taktiež vhodné zvoliť jednoduchý svetlý nábytok v čistých líniách ktorý dokonale dotvorí efekt modernosti a štýlu.

soho-300x166

Obývacia stena Soho biela/biely lesk

sedacka_bennano-300x199

Sedacia súprava Bennano

Klasický štýl
Pre tradičný štýl je červená farba tou najlepšou voľbou. Práve červená farba pristane klasickému štýlu, s touto farbou bude klasický interiér pôsobiť nadčasovo. Klasickému štýlu v spojitosti s červenou pristanú doplnky zlatistého charakteru, vďaka nim bude miestnosť pôsobiť veľkolepo. Honosnú červenú či bordovú je pre klasický štýl typické zakomponovať do závesov ktoré dodajú interiéru luxusný vzhľad a magický pôžitok dôb minulých pre náš zrak.