Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Black Friday je celý november

Čierny piatok je deň kedy vo všeobecnosti začínajú platiť rôzne predvianočné zľavy a aj preto sa začína práve v tomto období najväčšie nakupovanie. Na mojnabytok.sk nájdete zľavy na nábytok po celý rok. Každý mesiac pre vás pripravujeme špecializované tematické akcie ktorými vás inšpirujeme, a okrem toho máme pre vás vždy niečo aj v stálej kategórii VÝPREDAJ v ktorej vám ponúkame zľavnené produkty priamo zo skladu.

3

Nakúpte všetok nábytok na jednom mieste a uľahčite si život

Zariaďujete si nový byt či dom alebo len rekonštruujete a chcete vymeniť starý nábytok za nový? Ak áno, čaká vás neľahká úloha: vybrať si ten najlepší nábytok do vašej domácnosti rýchlo, pohodlne a v rozumnej cene. Ušetrite si kopu starostí a vyberte si nábytok pohodlne na jednom mieste.

Nakupovanie nábytku môže byť niekedy veľmi zdĺhavé a chaotické. Ak chceme nájsť ten správny gauč alebo ideálnu kuchynskú linku, sme schopní nachodiť kilometre v rôznych obchodoch, vo viacerých mestách a nakoniec nám v hlave ostane len zbytočný zmätok a prázdny košík. Riešenie je však veľmi jednoduché: ušetrite svoj drahocenný čas i peniaze a nakúpte všetok nábytok pohodlne na jedom mieste.

Čítať celý článok.
Landing-Page-1
Blog-pic

Sektorový nábytok šetrí čas aj peniaze

Sektorový nábytok tvorí v mnohých slovenských domácnostiach značnú časť interiérového vybavenia. Odzrkadľuje to aj široká ponuka sektorového nábytku v obchodoch a e-shopoch. Sektorovým nábytkom si môžete zariadiť nielen kuchyňu a predsieň, ale aj obývačku, spálňu, detskú izbu, kúpeľňu či domácu kanceláriu.

Za najväčšiu výhodu sektorového nábytku považujú zákazníci najmä cenu – sektorové zostavy bývajú zväčša lacnejšie ako jednotlivé kusy nábytku, kupované osobitne či nábytok vyrábaný na mieru. Ďalšou veľkou výhodou je zjednodušené rozhodovanie. Jednotlivé kusy sektorového nábytku spolu krásne ladia a vašou úlohou je už len vybrať vhodné doplnky. Prinášame vám niekoľko rád, ktoré vám pomôžu pri výbere sektorového nábytku.

 

Čítať celý článok.

 

Úložné priestory nesmú v domácnosti chýbať

Každoročné striedanie štyroch ročných období so sebou prináša neodkladnú zmenu oblečenia a tým pádom aj isté nároky na naše úložné priestory. Zimné kabáty, bundy, topánky, šály a čiapky ale aj letné kardigany, bundičky a množstvo tenisiek. Všetko by malo mať svoje miesto, či je leto, alebo zima. Čítať celý článok.  

 

Inšpirujte sa pri výbere úložných priestorov. 

Šatníky, skrine aj komody si teraz vyberiete jednoduchšie aj vďaka našim inšpiráciám.

 

Police, regále a úložné boxyNábytok do predsieneŠatníky a skrineKomody a úložné priestory