Poschodová posteľ drevo vs. kov

Je zaručene výhodnou voľbou do detských izieb menších rozmerov. Poschodová posteľ Vám ušetrí množstvo priestoru a poskytne  tak  viac miesta, ktoré môžu Vaše deti využiť na iné aktivity.

Ako si však vybrať tú správnu posteľ a čo zohľadniť pri jej výbere?  Všetky deti sú neposedné a radi lozia. Poschodová posteľ im ponúka ideálne podmienky  pre ich vrtošivé hry preto je najdôležitejšia bezpečnosť.

augustyn-300x214  Detská poschodová posteľ Augustyn

  

 

Poschodovú posteľ si môžeme vybrať drevenú alebo z kovu. Drevené poschodové postele sú z pravidla najvhodnejšou voľbou do detských izieb pretože sa veľmi dobre udržujú.  Drevo je  prírodný materiál ktorý krásne vonia a aj pekne vyzerá. Na  povrchovú drevenej detskej postele sa používajú nezávadné laky ktoré nie sú zdraviu škodlivé.  Postele z kovového materiálu majú výhodu veľmi pevných spojov. Naopak nevýhodou  kovových postelí je že pôsobia v detskej izbe veľmi chladným dojmom a ich farebné prevedenia sú fádne. Z bezpečnostného hľadiska sú menej bezpečné ako drevené, pretože sú vyrobené z rúrok zváraním tým niekedy vytvárajú nebezpečný priestor pre dieťa.