Interiérové hojdačky, ktoré si obľúbi celá rodina

Aj vy ste v detstve s radosťou trávili čas na hojdačkách? Väčšina ľudí miluje hojdanie, a to už od útleho veku. Je v ňom niečo magické a upokojujúce. Máme pre vás dobrú správu: ani v dospelosti si hojdanie nemusíte odopierať. Ešte lepšou správou je, že hojdačky už nie sú len výsadou parkov a záhrad, ale začali si pomaly ale isto raziť cestu aj do bytov a domov. Poradíme vám, ako si vybrať najvhodnejšiu hojdačku do interiéru, vďaka ktorej sa budete po práci ešte viac tešiť domov.

 

Pohodlné hojdanie poležiačky

Interiérové hojdačky sú väčšinou určené len pre jednu osobu a majú podobu pohodlného kresla alebo lehátka. Moderné hojdacie kreslo so strieškou, upevnené zhora, v ktorom si môžete vyložiť nohy, sa hodí do zimnej záhrady, na chalupu, no i do interiéru panelákového bytu. Alternatívou pre tých, ktorí sa radšej držia pri zemi, je elegantné hojdacie kreslo v kombinácii sieťovina + kov.

Tip: Potrebujete extra priestor na odloženie osviežujúceho nápoja alebo knihy? Využite na tento účel príručný stolík na kolieskach, ktorý, podobne ako vzdušné hojdacie kreslo, v prípade potreby ľahko presuniete.

hojdacky2

Závesné kreslá v tvare vajíčka alebo kvapky

Medzi najelegantnejšie interiérové hojdačky patria ratanové závesné kreslá oku lahodiacich oblých tvarov – kvapky, slzy alebo vajíčka. Ratan je prírodný materiál, ktorý pôsobí esteticky a prirodzene. Je i dosť odolný, má jednoduchú údržbu, nevadí mu zvýšená vlhkosť ani teplota a preto sa hodí na využitie vonku aj v interiéri. Závesné kreslá môžete pripevniť na špeciálnu konštrukciu, ktorá je súčasťou balenia, alebo ich môžete zavesiť na hák v strope či na pevný trám.

hojdacky3

Hojdačka pre celú rodinu

Preferujete hojdačku, na ktorú sa bez problémov zmestia dve dospelé osoby či hneď niekoľko detí? Záhradná hojdačka z masívneho dreva s nosnosťou 250 kg nemusí nutne skončiť v záhrade. Krytý balkón, terasa, zimná záhrada ale aj obývačka či podkrovný ateliér – ak sa vám páči spoločné hojdanie, nič vám nebráni dopriať si ju aj v interiéri.

hojdacky4

Radi si čítate v hojdacom kresle spolu s vašimi ratolesťami? Odporúčame vám hojdacie kreslo s vankúšmi, v kombinácii kov a ratan, ktoré vďaka svojej pevnej konštrukcii a veľkej nosnosti udrží aj viac ako jednu osobu.

hojdacky5

Hojdacie kreslá do menších priestorov

Je váš byt zariadený v škandinávskom alebo industriálnom štýle? Chceli by ste mať doma hojdacie kreslo, no také, čo nezaberie veľa priestoru? Minimalistická hojdacia stolička z polypropylénu alebo štýlové hojdacie kreslo s vankúšmi vám posúži ako originálne relaxačné kreslo. Nestarnúcou klasikou je drevené hojdacie kreslo, ktoré je jednoduché a pohodlné.

hojdacky6

P.S.: Potrebujete radu alebo pomoc s výberom ideálnej hojdačky do vášho bytu či domu? V prípade, že by ste sa chceli poradiť, radi vám poskytneme informácie o našom nábytku a o spôsobe dodania tovaru. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.

Ak chcete niekomu urobiť radosť poukazom na nákup nového kresla alebo akéhokoľvek iného nábytku či doplnkov v našom e-shope, využite možnosť zakúpiť darčekové kupóny v hodnote 50-200 Eur.