Moderný nábytok na chalupu pre dokonalý relax počas celého roka

Máte chatu alebo chalupu, na ktorej radi trávite veľa času počas horúceho leta, ale aj v priebehu chladnejších mesiacov roka? Doprajte si luxus pohodlia a moderného nábytku aj vo vašom relaxačnom domove a nahraďte eklektickú zbierku starého nábytku po celej rodine a kamarátoch kvalitným a praktickým nábytkom, ktorý kráča s dobou. Aj chata či chalupa si totiž zaslúži byť priestorom, v ktorom sa cítite dobre.


Minimalistická kuchyňa, v ktorej nič nechýba

Kuchyňa v prázdninovom domčeku nemusí byť stavaná na pokročilú gastronómiu – stačí, ak sa do nej zmestí základná kuchynská výbava. Jednoduchá kuchynská linka v drevenom dekore skvele poslúži v kuchyni prepojenej s obývačkou. Sivá kuchynská linka sa ľahko kombinuje s rôznymi typmi nábytku a je vhodná i na chatu zariadenú v industriálnom štýle.

Tip: V malej kuchynke môžete odľahčiť priestor tým, že namiesto horných kuchynských skriniek umiestnite na steny otvorené poličky.

2

Praktický multifunkčný nábytok

Radi trávite čas na chate oslavami či grilovaním s rodinou a priateľmi? Vďaka multifunkčnému nábytku, ktorý zjednodušuje život, budete na návštevy dobre pripravení. K stolovaniu v spoločnosti blízkych ľudí patrí rozkladací jedálenský stôl, pri ktorom sa všetci pohodlne usadia, a praktické skladacie stoličky.

Šikovným riešením, ktoré šetrí miesto a poskytuje maximálne pohodlie na spánok, sú sklápacie postele, ktoré v zloženej podobe pripomínajú šatníkovú skriňu alebo komodu. Na doplnkové spanie pre hostí je vhodná rozkladacia sedačka alebo štýlové rozkladacie kreslo, ktoré môže byť v zloženom stave súčasťou posedenia v obývačke. K posedeniu v obývačke môžete pridať aj praktické taburety vybavené úložným priestorom na drobnosti, ktorého nikdy nie je dosť.

3

Posedenie na čerstvom vzduchu

Na chatu či chalupu zvyčajne prichádzame preto, aby sme si od rušného mestského života odpočinuli v lone prírody – a k tomu patrí aj stolovanie vonku, v záhrade či na terase. Aj váš záhradný nábytok môže byť moderný a pohodlný. Vašu terasu či záhradu môže zdobiť praktická zostava ratanového nábytku, na ktorom sa skvele relaxuje pri káve alebo dobre vychladenej limonáde. Pod altánkom, ktorý vytvára príjemný tieň, je ideálne miesto na záhradnú hojdačku, ktorú si obľúbia aj vaše deti. Na záhrade však môžete tráviť čas aj počas chladnejších mesiacov – zohreje vás horúci čaj a praktický prenosný krb.

4

Eko bývanie v súlade s prírodou

Domček uprostred krásnej prírody si žiada udržateľné a ekologické riešenia. Nábytok z masívneho dreva výborne zapadne do konceptu modernej chaty či chalupy – je prírodný, trvácny a naviac aj krásne vonia drevom.
Aj vo vašom rekreačnom obydlí môžete pokračovať v dobrom zvyku triedenia odpadu, ktorý následne ekologicky zlikvidujete. Pomôžu vám pritom separovacie koše na odpad zabudované do kuchynskej linky. Výborným riešením do záhrady je kompostér, v ktorom zužitkujete burinu aj odpad z kuchyne.

5

P.S.: Potrebujete viac informácií o modernom nábytku na chatu či chalupu, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.