Nábytok do záhrady z ratanu: Toto sú jeho najväčšie benefity!

moderny-ratanovy-nabytok_komplet-4Ratanový záhradný nábytok je mimoriadne obľúbený. Ak hľadáte ľahko udržiavateľné, efektné a cenovo dostupné zariadenie do záhrady, stavte určite na technoratan. Jeho praktické vlastnosti vás rozhodne presvedčia.

 

Prečo si vybrať technoratan?

 

Ak stavíte na záhradný nábytok z ratanu, urobíte dobre z viacerých dôvodov. Kým prírodné materiály podliehajú poveternostným podmienkam, blednú a chátrajú, umelý ratan si udržiava svoje vlastnosti. Umelý ratan je ako syntetické vlákno veľmi pružný a odoláva bez problémov aj chlórovej vode z bazénov. Dá sa ľahko udržiavať a ani v zime nenastáva problém s uskladnením ratanového nábytku, jednoducho ho prikryjete igelitom alebo fóliou a na začiatku sezóny ho stačí len odkryť.

 

Záhradné ratanové zostavy a hojdačky oživia každú terasu

 

Fantázii sa medze nekladú! Vaše zariadenie do záhrady nemusí byť len fádne, stavte na rôzne farebné kombinácie alebo skombinujte populárne záhradné ratanové zostavy so závesnými kreslami alebo hojdačkami, prípadne stavte na rozmanitosť prevedení. Vaša terasa vďaka ratanovým kúskom dostane celkom nový rozmer. Vyberte si z rôznorodých záhradných zostáv – stavte na eleganciu so zostavou Magnifico či ratanovým setom Stark alebo sa nechajte uniesť romantickým štýlom so setom Capitale a inými kúskami z našej ponuky. Odpočinúť si môžete v záhradnej hojdačke, ktorá zaujme svojím originálnym dizajnom. Závesné kreslo Kalea alebo hojdacie kreslo Spavin sú na leňošenie a odpočinok na čerstvom vzduchu ako stvorené!

 

Kombinujte!

 cristallo

Záhradný nábytok môžete rozšíriť aj o opaľovacie lehátka, taburety, príručné stolíky, kresielka a mnohé iné kúsky. Ak máte menšiu terasu, nemusíte voliť veľkoryso riešenú sedaciu súpravu, stačí keď stavíte na praktický set, ktorý šetrí miesto. U nás je to napríklad záhradný ratanový set Cristallo. Obľúbenými sú tiež pohovky so zabudovanými tienidlami, prípadne ratanové zariadenie v netradičných tvaroch. Vyberte si do svojej záhrady ratanové kúsky, ktoré dokonale splnia svoju funkciu a budú pôsobiť esteticky. Chcete, aby vaša záhradná terasa vyzerala dokonale? Stavte na ratanové dekorácie a doplnky alebo kvetináče, ktoré doladia celkový dojem!