Záhradné kvetináče: Dokonalý doplnok oživí každú terasu i balkón

Patríte medzi milovníkov kvetov? Neviete si svoju lodžiu, balkón či terasu predstaviť bez okrasných kvetov, stromčekov alebo byliniek? Stavte na štýlové kvetináče!

 Ľudia odjakživa pestovali a sadili kvety, vyjadrovali tým svoj pozitívny vzťah k prírode. Aj vy sa radi pokocháte kvetmi a milujete sadenie rastliniek či byliniek? Ak túžite po terase, ktorá bude okrasou záhrady a vyzdvihne vonkajšok domu, spestrite si ju efektnými záhradnými kvetináčmi alebo dekoráciami.

 

Ratan je stávkou na istotu 

Záhradné kvetináče Siesta Garden skvelo ukážu pri ratanovom nábytku, ktorý tiež nájdete v ponuke MôjNábytok.sk. Kvalitné záhradné doplnky neslúžia len na pestovanie kvetín, ale majú aj okrasný, dekoratívny charakter. Vyberte si z ponuky také, ktoré budú najviac korešpondovať s exteriérom vášho domu. Do stojacich ratanových kvetináčov sa mimoriadne hodia malé stromčeky – tuje, krušpány a iné dreviny. V klasických hrantíkoch s ratanovým prevedením sa však skvelo vynímajú aj klasické muškáty, surfínie či begónie, všetko závisí od vášho vkusu.

siesta garden

 

 

Vylaďte váš balkón alebo terasu do dokonalosti

 V poslednom čase „letia“ okrem nábytku z ratanu aj ratanové dekory. Dokážu aj naoko prázdny priestor pozdvihnúť na celkom novú úroveň. Počuli ste už o ratanových metrážach? Vynikajúco oddeľujú priestor a majú okrem dekoratívnej funkcie aj kryciu schopnosť. Často ich preto ľudia volia ako zásteny, prípadne ako krycí materiál na balkóny alebo terasy. Poskytujú potrebné súkromie a vyzerajú výnimočne nielen v okolí rodinného domu ale tiež na balkónoch bytov i na samotných terasách. V kombinácii s ratanovými kvetináčmi pôsobia ratanové metráže naozaj efektne. Tajomstvo harmonicky pôsobiaceho exteriéru tkvie v zladených detailoch. Záhradný nábytok, zásteny vo forme metráží či samotné kvetináče spolu s dekoráciami, by sa mali niesť v jednom duchu. Ak zvolíte neutrálny, veľmi dobre kombinovateľný ratan, máte vyhraté!

prakticka_rohova_sedacia_suprava_do_kazdej_zahrady