Oddychový raj – jeden z úžitkov, ktorý prináša záhrada

Niektorí si v nej pestujú okrasné kvety, iní si tam dopestujú aj niečo pod zub. Prevádzajú sa v nej športové aktivity s deťmi, grilovačky a záhradné párty so susedmi či priateľmi. Jej možnosti využitia sú rôzne. Okrem toho si však z nej môžete spraviť aj oddychový raj. Ľudia bývajúci v dome si určite vedia užiť svoj skvelý benefit - záhradu.

 

Transformer medzi ležadlami

Oddychový raj z vašej záhrady však nevznikne sám a vybavenie relax zóny na záhrade si vyžaduje poriadnu výbavu. Nábytok z technoratanu je vďaka svojej dlhej životnosti a odolnosti voči poveternostným podmienkam na to veľmi vhodný. Ratanové stoly a stoličky už zdobia nejednu terasu či záhradu. No s letom prichádza slnko a so slnkom chuť opaľovať sa, ktorá prináša obdobie, keď sa vy a váš oddychový raj nezaobídete bez záhradného ležadla. Veľkým trhákom a transformerom medzi ležadlami je práve záhradná ratanová zostava Ricco. Jej najobľúbenejšia verzia je záhradná posteľ kruhového tvaru s priemerom až 210 cm. Keďže má zostava všestranné využitie, môžete ju rôzne variovať a okrem funkcie záhradného ležadla ju môžete tiež využívať vo forme dvoch pohoviek so stolíkom uprostred, respektíve dvoch pohoviek s taburetkou a stolík si doobjednáte.

 

zahradna zostava ricco mojnabytok.sk

 

Lehátko či dvojlehátko?

So stúpajúcou popularitou ratanu sa rozrastá aj sortiment výrobkov z neho vyrábaného. Preto, ak hľadáte záhradný nábytok do oddychového raja, máte z čoho vyberať. Odpočinúť si môžete aj na jednolehátku Delicato alebo dvojlehátku Umile, ktoré sa vďaka svojej polohovatelnosti dajú zdvihnúť o 80 alebo 90 cm, čím si získajú srdcia a zabodujú aj u náročnejších. Pre väčší pocit pohodlia sú doplnené vankúšmi, ktoré sú plnené kvalitnou čalúnenou penou. Materiál použitý na ich výrobu - technoratam najvyššej kvality je prepojený s ľahkým hliníkovým rámom, vďaka čomu majú stabilnú konštrukciu.

 

zahradne lehatko delicate mojnabytok.sk

K úplnému prežitiu pohody a užívaniu si ničím nerušeného komfortu vo vašom harmonickom oddychovom raji vám už chýba len poriadne vychladený drink či iný nápoj, pretože v lete netreba zabúdať na dodržiavanie správneho pitného režimu.