Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Oddychový raj – jeden z úžitkov, ktorý prináša záhrada

Niektorí si v nej pestujú okrasné kvety, iní si tam dopestujú aj niečo pod zub. Prevádzajú sa v nej športové aktivity s deťmi, grilovačky a záhradné párty so susedmi či priateľmi. Jej možnosti využitia sú rôzne. Okrem toho si však z nej môžete spraviť aj oddychový raj. Ľudia bývajúci v dome si určite vedia užiť svoj skvelý benefit - záhradu.

 

Transformer medzi ležadlami

Oddychový raj z vašej záhrady však nevznikne sám a vybavenie relax zóny na záhrade si vyžaduje poriadnu výbavu. Nábytok z technoratanu je vďaka svojej dlhej životnosti a odolnosti voči poveternostným podmienkam na to veľmi vhodný. Ratanové stoly a stoličky už zdobia nejednu terasu či záhradu. No s letom prichádza slnko a so slnkom chuť opaľovať sa, ktorá prináša obdobie, keď sa vy a váš oddychový raj nezaobídete bez záhradného ležadla. Veľkým trhákom a transformerom medzi ležadlami je práve záhradná ratanová zostava Ricco. Jej najobľúbenejšia verzia je záhradná posteľ kruhového tvaru s priemerom až 210 cm. Keďže má zostava všestranné využitie, môžete ju rôzne variovať a okrem funkcie záhradného ležadla ju môžete tiež využívať vo forme dvoch pohoviek so stolíkom uprostred, respektíve dvoch pohoviek s taburetkou a stolík si doobjednáte.

 

zahradna zostava ricco mojnabytok.sk

 

Lehátko či dvojlehátko?

So stúpajúcou popularitou ratanu sa rozrastá aj sortiment výrobkov z neho vyrábaného. Preto, ak hľadáte záhradný nábytok do oddychového raja, máte z čoho vyberať. Odpočinúť si môžete aj na jednolehátku Delicato alebo dvojlehátku Umile, ktoré sa vďaka svojej polohovatelnosti dajú zdvihnúť o 80 alebo 90 cm, čím si získajú srdcia a zabodujú aj u náročnejších. Pre väčší pocit pohodlia sú doplnené vankúšmi, ktoré sú plnené kvalitnou čalúnenou penou. Materiál použitý na ich výrobu - technoratam najvyššej kvality je prepojený s ľahkým hliníkovým rámom, vďaka čomu majú stabilnú konštrukciu.

 

zahradne lehatko delicate mojnabytok.sk

K úplnému prežitiu pohody a užívaniu si ničím nerušeného komfortu vo vašom harmonickom oddychovom raji vám už chýba len poriadne vychladený drink či iný nápoj, pretože v lete netreba zabúdať na dodržiavanie správneho pitného režimu.