Ratanový nábytok – ten správny tip na záhradné sedenie

Leto nám už klope na dvere a nás láka tráviť čoraz viac času v záhrade a na terase. Po akom nábytku však siahnuť? Veď už dávno je preč doba, kedy sme pre posedenie na terase volili plastový nábytok, ktorý je okrem iného vratký a nevzhľadný. Súčasným trendom sa stáva nábytok z umelého či prírodného ratanu.  Ide o materiál, ktorý pôsobí veľmi elegantne no zároveň si nevyžaduje takmer žiadnu údržbu.

Ratanový nábytok Vám zaručene poskytne veľmi príjemné a pohodlné posedenie na vašej terase či záhrade. Ratanové sedenie dodá každej terase neodolateľný šmrnc. Výhodou nášho ratanového nábytku je fakt, že ho môžete bez obáv využívať po celý rok bez ohľadu na počasie. Nakoľko ide o veľmi kvalitný technoratan, nábytok je odolný voči mechanickému poškodeniu a na prvý pohľad vyzerá ako skutočný prírodný ratan. Záhradný nábytok vyrobený z technoratanu sa neopotrebováva, stále si zachováva svoju farebnosť a taktiež je imúnny voči UV žiareniu. Pre tieto jeho skvelé vlastnosti je záhradný nábytok z technoratanu tou najlepšou voľbou pre každú terasu či záhradu.

moderny-ratanovy-nabytok_komplet-4 (1)

Moderný záhradný ratanový set

Záhradný nábytok vyrobený z technoratanu je správnou voľbou pre všetkých milovníkov luxusu a nadčasovosti. Jeho exkluzívne vlastnosti ho predurčujú k širokému spektru nielen na záhradách a terasách, ale i v interiéroch domov. Jednoducho povedané ratanové sedenie je vhodné umiestniť kamkoľvek, kde si chcete vytvoriť oázu pokoja a relaxu s vašou rodinou či kamarátmi. Veď práve kúpou vysoko kvalitného záhradného nábytku si vytvoríte miesto, ktoré bude vhodné nielen pre stolovanie pod šírym nebom, no i miestom pre pokojné posedenie, čítanie knihy či opaľovanie sa.

moderny-ratanovy-zahradny-nábytok_komplet-set

Ratanový záhradný komplet

moderny-ratanovy-nabytok_rozklad

Moderné ratanové lehátko

S našou ponukou ratanového nábytku prichádzajú i rôzne ratanové doplnky a to nielen kvetináče ale i truhliceratanové metráže a panely, vhodné na balkón, terasu či záhradu. Správnou kombináciou ratanového nábytku a doplnkov dosiahne vaša terasa katalógový vzhľad a vy sa budete v nej cítiť ako v rozprávke.

ratan-prevedenie_detail-3-768x505

RATANOVÁ METRÁŽ SG03600 / 110

Ak ste sa teda rozhodli práve pre kúpu moderného ratanového záhradného nábytku ste na správnej adrese. Práve u nás nájdete množstvo ratanového nábytku, ktorý sa zaručene stane neodmysliteľnou súčasťou Vášho každodenného života.

moderný-ratanový-kvetináč_detail

RATANOVÝ KVETINÁČ SG03088