Takto vytvoríte vašim deťom na záhrade originálne ihrisko

Jarné a letné mesiace sú ako stvorené na hranie sa vonku, ktoré vašim ratolestiam cez zimu tak chýbalo. Vytvorte im na záhrade jedinečné zázemie pre ich hry, aby mohli čo najviac času tráviť na čerstvom vzduchu. Deti rastú rýchlo a spoločný čas, strávený zábavou a relaxom na záhrade, je nenahraditeľný.

Záhradná hojdačka pre malých aj veľkých

K ihrisku neoddeliteľne patria hojdačky. Čím väčšie, tým lepšie! Stabilná drevená hojdačka s veľkou nosnosťou, ktorá je vyrobená z masívneho dreva, si nájde svoje čestné miesto na trávniku alebo na záhradnej terase. Ak radi majstrujete z dreva, zainvestujte do drevenej konštrukcie na zavesenie hojdačky, ktorú si môžete dotvoriť podľa seba – napríklad pridať preliezačku alebo šmykľavku či farebný náter.

2

Závesné kreslo na oddych na čítanie

Závesné záhradné kreslá sa tešia veľkej popularite najmä u detí, ktoré s obľubou trávia svoj voľný čas čítaním. Alternatívou ku kreslu môže byť aj pohodlná hojdacia sieť. Konštrukcia z masívneho dreva zabezpečí dobrú stabilitu a zabráni pádu.

3

Záhradné pieskovisko

Predškoláci milujú hry v piesku. Urobte im radosť a vytvorte im na záhrade malé pieskovisko vďaka drevenej konštrukcii s praktickými lavičkami. Túto detskú minipláž môžete doplniť o nafukovací bazénik alebo malý bazén z plastu, ktorý vaše ratolesti určite uvítajú počas horúcich letných mesiacov.

4

Ratanová truhlica na hračky

Neviete, kam schovať všetky záhradné hračky vašich detí tak, aby boli poruke? Na tento účel sa skvele hodí priestranná ratanová truhlica, ktorá ladí s praktickým záhradným ratanovým nábytkom.

5

Posedenie v tieni

Počas letných mesiacov je dôležité dávať si pozor na prebytok slnečných lúčov. Chráňte vaše deti pred rizikom úpalu tým, že im poskytnete zázemie na hranie, v ktorom bude príjemný tieň. Okrem klasických slnečníkov sa na tento účel skvele hodí záhradné lôžko so strieškou.

6

Priestor pre detskú kreativitu

Deti potrebujú dostatok priestoru pre vyjadrenie svojej prirodzenej kreativity. Poskytnite im materiál na to, aby si mohli stavať bunkre a domčeky alebo sa hrať na obchod či na školu. Nechajte ich, aby si svoje ihrisko dotvorili podľa seba a pomôžte im s presúvaním ťažkých predmetov – využiť môžu napríklad palety, plastové alebo ratanové stoličky, kovové stolíky alebo drevené tabule.

Relaxačná zóna pre dospelých

Malé deti potrebujú pri hraní dozor. Vytvorte si na záhrade priestor aj pre seba, v ktorom sa vám bude dobre oddychovať a zároveň budete môcť dohliadať na to, čo sa deje na detskom ihrisku. Vhodným riešením pre rodinnú relaxačnú zónu je ratanový set so slnečníkom alebo pohodlné záhradné lehátka. Dojčiace mamičky ocenia aj praktické hojdacie kreslo so strieškou, ktorá ich spolu s bábätkom ochráni proti príliš silnému slnku.

7

P.S.: Potrebujete viac informácií o záhradnom nábytku, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.