Favorit v oblasti záhradnej dekorácie – RATANOVÝ KVETINÁČ

Jar už je v plnom prúde, slniečko naberá na intenzite a Vás to čoraz častejšie ťahá na terasu vychutnať si dobrú kávičku. Ako však docieliť aby ste sa pri sedení na terase cítili ako na dovolenke? Stačí pár úprav a vaša terasa sa môže stať kvetinovou oázou plnou pokoja a harmónie. Jednoduchým riešením ako na to,  je kúpa nadčasových ratanových kvetináčov, ktoré dokážu vytvoriť ideálny priestor pre rôzne druhy kvetín a pestrých jarných rastlín.

ratanový  nábytok_komplet set 1 -

 

NAJKRAJŠIA TERASA ŚIROKO ĎALEKO

Kvety nesmú chýbať v žiadnej domácnosti. Veď aká by bola terasa či balkón bez kvetín? Ak aj vy holdujete pestovaniu chutných bylín, aksamietnic či muškátov, ideálnym riešením je kúpa vhodného a praktického kvetináča. Kvety predsa dotvárajú dokonalú atmosféru a dodávajú krásnu vôňu, ktorá sa rozpína po celej terase. Najpopulárnejšie sú záhradné kvetináče vyrobené z kvalitného technoratanu. Tieto druhy kvetináčov sú odolné voči mechanickému namáhaniu a UV žiareniu. Ratanový kvetináč sa tak používaním neopotrebováva a zachováva si svoju pôvodnú farbu a tvar. Aj preto sú veľmi vhodnými adeptmi na všetky terasy a balkóny. Ratanové kvetináče sa ľahko prispôsobia každej modernej terase a vy si tak môžete vytvoriť terasu plnú pestrofarebných kvetín podľa vašich predstáv.

 

NEOBMEDZUJTE SA

Každá terasa je iná. Niekto preferuje moderné tvary a sýtejšie farby. Iný zase siahajú po jemnejších farebných odtieňoch a jednoduchých a čistých tvaroch. Ako však potom všetko doladiť tak, aby terasa v konečnom dôsledku nepôsobila preplácane a nevkusne? Bez obáv siahnite po moderných ratanových kvetináčoch, ktoré je možné zakúpiť v rôznych tvaroch, odtieňoch a veľkostných prevedeniach. Aj vďaka ich flexibilným vlastnostiam sú vhodné pre všetky typy terás a balkónov. Vďaka nim sa bude vaša terasa pýšiť neodolateľnou atmosférou a vy si budete vychutnávať obľúbenú šálku kávy na tej najkrajšej terase v okolí.

ratanový kvetináč_detail 3