Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Favorit v oblasti záhradnej dekorácie – RATANOVÝ KVETINÁČ

Jar už je v plnom prúde, slniečko naberá na intenzite a Vás to čoraz častejšie ťahá na terasu vychutnať si dobrú kávičku. Ako však docieliť aby ste sa pri sedení na terase cítili ako na dovolenke? Stačí pár úprav a vaša terasa sa môže stať kvetinovou oázou plnou pokoja a harmónie. Jednoduchým riešením ako na to,  je kúpa nadčasových ratanových kvetináčov, ktoré dokážu vytvoriť ideálny priestor pre rôzne druhy kvetín a pestrých jarných rastlín.

ratanový  nábytok_komplet set 1 -

 

NAJKRAJŠIA TERASA ŚIROKO ĎALEKO

Kvety nesmú chýbať v žiadnej domácnosti. Veď aká by bola terasa či balkón bez kvetín? Ak aj vy holdujete pestovaniu chutných bylín, aksamietnic či muškátov, ideálnym riešením je kúpa vhodného a praktického kvetináča. Kvety predsa dotvárajú dokonalú atmosféru a dodávajú krásnu vôňu, ktorá sa rozpína po celej terase. Najpopulárnejšie sú záhradné kvetináče vyrobené z kvalitného technoratanu. Tieto druhy kvetináčov sú odolné voči mechanickému namáhaniu a UV žiareniu. Ratanový kvetináč sa tak používaním neopotrebováva a zachováva si svoju pôvodnú farbu a tvar. Aj preto sú veľmi vhodnými adeptmi na všetky terasy a balkóny. Ratanové kvetináče sa ľahko prispôsobia každej modernej terase a vy si tak môžete vytvoriť terasu plnú pestrofarebných kvetín podľa vašich predstáv.

 

NEOBMEDZUJTE SA

Každá terasa je iná. Niekto preferuje moderné tvary a sýtejšie farby. Iný zase siahajú po jemnejších farebných odtieňoch a jednoduchých a čistých tvaroch. Ako však potom všetko doladiť tak, aby terasa v konečnom dôsledku nepôsobila preplácane a nevkusne? Bez obáv siahnite po moderných ratanových kvetináčoch, ktoré je možné zakúpiť v rôznych tvaroch, odtieňoch a veľkostných prevedeniach. Aj vďaka ich flexibilným vlastnostiam sú vhodné pre všetky typy terás a balkónov. Vďaka nim sa bude vaša terasa pýšiť neodolateľnou atmosférou a vy si budete vychutnávať obľúbenú šálku kávy na tej najkrajšej terase v okolí.

ratanový kvetináč_detail 3