Záhradné hojdačky pre dokonalý oddych: Aká sa hodí k vám domov?

Radi si vonku čítate, rozprávate sa s priateľmi či odpočívate po náročnom dni? Zadovážte si záhradnú hojdačku, obľúbi si ju celá rodina!

Poznáme veľa dôvodov, prečo si zaobstarať záhradnú hojdačku. Predtým, ako si u nás nájdete typ presne do svojej domácnosti, spoznajte benefity, ktoré vnesie k vám do života. So záhradnou hojdačkou získate miesto, ktoré priam pozýva na čítanie i odpočinok. Pohodlná hojdačka láka na posedenie aj na ležanie. Môžete si pohodlne čítať knižku, rozprávať s priateľmi, vychutnať si popoludňajšiu kávu alebo len tak relaxovať. Hojdanie upokojuje, ideálnym kúskom na načerpanie nových síl je závesné kreslo Bellissimo. Nielen, že vyzerá mimoriadne esteticky, je tiež maximálne pohodlné a dodá šmrnc každej terase. Či už je ladená v tradičnom alebo minimalistickom duchu, Bellissimo bude príjemným osviežením.

Kreslo Bellisimo  - mojnabytok.sk

Prevedení záhradných hojdačiek je neúrekom

U nás nájdete záhradné hojdačky od výmyslu sveta. Na svoje si prídu všetci – milovníci rustikálneho štýlu, elegancie i inovatívnych moderných prvkov. Záhradná hojdačka - masív MO172 je ako stvorená do záhrad, v ktorých nechýbajú originálne prírodné prvky. Je pohodlná a dokáže zaujať na prvý pohľad.

 masívne hojdacie kreslo - mojnabytok.sk

Na MôjNábytok.sk ponúkame bohatý výber záhradných hojdačiek v rôznych cenových reláciách, prevedeniach, materiáloch i štýloch. Záhradná hojdačka jednoducho dokreslí ráz záhrady, hodí sa do rohov aj priestorov pod stromami či priamo pod pergolu. Počítame s tým, že konštrukcia hojdačky musí vydržať rôzne poveternostné vplyvy, preto naše produkty odolávajú vetru, dažďu aj priamemu slnku. Aby ste si oddýchli naozaj dokonale, umiestnite hojdačku napríklad pred živý plot, kríky, stromy, obvodové múry alebo za dom – je to na vás. Ak máte závesné kreslo Kerol, ideálne je dopriať mu stabilnú konštrukciu alebo ho zavesiť napríklad na mohutný strom.

Závesné kreslo - mojnabytok.sk

Aká bude pre vás ideálna?

Kovovú, drevenú, alebo ratanovú? Dobrá otázka! Záhradné hojdačky s kovovou konštrukciou sú cenovo dostupné, stabilné a bezúdržbové. Romantická záhradná hojdačka - masív MO162 vyniká vysokou nosnosťou a nezameniteľným prevedením, ktoré podčiarkuje tradičné prvky v záhrade.

Masívna hojdačka - mojnabytok.sk

Ak stavíte na hojdačku z umelého ratanu, dlho vám vydrží, je pohodlná a vyzerá mimoriadne efektne. Zo širokej ponuky rozmerov, materiálov, nosností a rôznych dizajnov si určite vyberiete tú, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať.