Šikovné organizéry, vďaka ktorým budete mať doma poriadok


Neznášate upratovanie? Máme pre vás dobré správy. Polovicu upratovania za vás urobí funkčný a prehľadný systém usporiadania vecí, ktorý si vytvoríte pri zariaďovaní vášho interiéru. Vašou úlohou bude už len dávať veci naspäť na ich miesto, ktoré im na začiatku určíte. Prinášame vám niekoľko tipov ako skrotiť chaos vo vašom byte s pomocou organizérov a iných šikovných pomôcok na udržanie poriadku.

 

Šatníkový organizér, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám

Udržať poriadok v šatníku nebýva vždy jednoduché. Rôzne typy odevov si vyžadujú rozdielne spôsoby úschovy. Ideálny šatníkový organizér je taký, ktorý kombinuje poličky, zásuvky a vešiakovú tyč. V takto zorganizovanom šatníku bez problémov uskladníte vaše odevy na bežné nosenie, bundy, kabáty, topánky aj doplnky.

2

Dizajnový organizér v retro štýle

Ak vás baví retro štýl, dizajnový vzorovaný organizér bude tým pravým doplnkom do vašej predsiene, obývačky či pracovne. Do tejto maličkej komody môžete schovať množstvo drobností, ktoré by inak rozhádzané vo vašom príbytku vytvárali zbytočný neporiadok.

3

Zásuvkový organizér pre poriadkumilovných

Zásuvky sú veľmi vhodné na úschovu potravín v kuchyni. Ich veľkou výhodou je, že pri pohľade na otvorené zásuvky máte ihneď prehľad o tom, čo v nich je. Ak si chcete v kuchynských zásuvkách udržať ešte väčší prehľad a poriadok, využite praktický nastaviteľný zásuvkový organizér, ktorý si podľa potreby prispôsobíte.

Tip: Na dômyselné rozdelenie zásuvky na priehradky môžete využiť aj kvalitný plastový príborník.

4

Otočný systém do rohových skriniek

Do rohových skriniek sa toho veľa zmestí, no majú jednu nevýhodu – nemáte v nich ku všetkému rovnako dobrý prístup. Tento problém rieši otočný drôtený systém, ktorý v rohovej skrinke nahradí klasickú policu. Otočné organizéry využijete predovšetkým v kuchyni, no sú vhodné aj do rohovej skrine v špajze či do rohového šatníku.

5

Praktické kontajnery

Nemáme na mysli iba kontajnery na separovanie odpadu v kuchyni. K väčšiemu poriadku vo vašej domácnosti prispejú i kancelárske kontajnery pod pracovný stôl, vybavené zásuvkami a kolieskami. Zaujímavým riešením je kontajner pod posteľ, ktorý môže fungovať aj ako samostatný kus nábytku a vďaka výsuvnej vrchnej doske ho môžete použiť aj ako malý stolík.

6

Vintage organizér na drobnosti

Milujete romantický provensálsky štýl? Neodmysliteľne k nemu patrí biela a krémová farba, masívne drevo a krásne vintage doplnky. K upratanému pracovnému stolu, komode, toaletnému či príručnému stolíku vám pomôže kvalitný drevený organizér s priehradkami na kancelárske potreby, kozmetiku alebo rôzne milé drobnosti.

7

Nemý sluha na oblečenie a doplnky

Poznáte to – oblečenie, ktoré ešte nepatrí do koša na špinavú bielizeň a ktoré plánujete v najbližších dňoch ešte využiť, končí pohodené na stoličkách a kreslách, v horších prípadoch aj na stacionárnom bicykli. Usporiadajte si oblečenie radšej s pomocou verného kovového pomocníka, ktorý je na to určený. Nemý sluha nezaberie veľa miesta, no zjednoduší vám každodennú údržbu poriadku.

8

P.S.: Potrebujete viac informácií o organizéroch, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.