Praktický rohový nábytok – kde všade ho využijete?

Rohový nábytok je ideálnou alternatívou ku klasickým skriniam, komodám, stolom a skrinkám. Je to nábytok, ktorý sa skvele hodí do malých priestorov, kde je každý centimeter vzácny – umožní vám totiž využiť na 100% miesto, ktoré máte k dispozícii, bez priestorových strát. Kvalitný rohový nábytok vyzerá dobre, je moderný a variabilný, veľa znesie a pomôže vám dozariadiť akúkoľvek izbu podľa vašich predstáv.

 

Rohový nábytok do predsiene

Predsieň patrí medzi miestnosti, ktoré najmä v menších panelákových bytoch zvyknú trpieť na nedostatok priestoru. Sektorový nábytok nie vždy uspokojí vaše nároky na úložný priestor. Nevyužité kútiky a „hluché rohy“ pomôžu zaplniť napríklad štýlové rohové regály, ktoré poslúžia na odkladanie dôležitých drobností a doplnkov.

2

Rohová sektorová zostava do kúpeľne

Rohová kúpeľňová zostava poskytuje maximálny úložný priestor v kúpeľni, o ktorú sa delí viacero členov domácnosti. Do kúpeľňového rohu môžete umiestniť aj praktický regál z chrómu a skla, ktorému nevadí zvýšená vlhkosť.

3

Rohový nábytok do malej kuchyne

Rohový set so stoličkami, stolom a lavičkou je ideálny do menšej kuchyne – pôsobí vzdušne a šetrí priestor. Nevyužité kúty kuchyne (ako aj prázdne rohy komory alebo špajze) sú vhodné na umiestnenie úzkych rohových regálov, kde môžete skladovať potraviny, ktoré si nevyžadujú úschovu v chlade, riady, kuchárske knihy, dekorácie alebo izbové rastliny.

Tip: Útulné rohové posedenie si môžete vytvoriť aj na zasklenom balkóne. Rohový stôl s lavičkou a stoličkami doplňte jednoduchými poličkami na stene a popínavými izbovými rastlinami.

4

Rohová šatníková skriňa v spálni

Rohové šatníkové skrine poskytujú množstvo miesta na oblečenie, obuv a doplnky. V spálni ich využijete ako súčasť sektorového nábytku, ale aj ako samostatne stojace šatníkové skrine, ktoré úplne vyplnia nevyužívaný roh.

5

Rohový nábytok do detskej izby

Detská rohová vyvýšená posteľ je ideálna pre starších školákov a študentov a je obzvlášť vhodná do izby, o ktorú sa delí viacero súrodencov. Zaujímavým riešením do detskej izby je aj veľká rohová šatníková skriňa, do ktorej sa zmestia odevy, knihy aj hračky či športové potreby. Takáto skriňa dokáže nahradiť vstavaný šatník.

Klasický detský nábytok môžete doplniť rohovým regálom a namiesto klasického stola zaobstarať svojim ratolestiam praktické rohové písacie stolíky, vďaka ktorým v malej izbe ušetríte veľa priestoru.

6

Rohový nábytok do obývačky

Rohová sedacia súprava, doplnená konferenčným stolíkom a kobercom patrí do veľkoryso riešenej obývačky, v ktorej máte dostatok priestoru na vytvorenie útulného posedenia. Nevyužité kúty v menšej obývačke, v ktorej nemáte priestor navyše, sú ako stvorené pre rohové vitríny, rohové regály či rohové komody, ktoré bývajú často súčasťou sektorového nábytku.

7

P.S.: Potrebujete viac informácií o našej bohatej ponuke rohového nábytku alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.