Príručné a servírovacie stolíky nepatria len do kuchyne


Príručné a servírovacie stolíky nie sú len akousi luxusnou vychytávkou do kuchyne. Patria do kategórie verzatilného nábytku, ktorý môžete využiť aj mimo kuchyne a jedálne, na rôzne účely. Často bývajú vybavené poličkami pre maximalizáciu úložného priestoru a praktickými kolieskami, ktoré zjednodušujú ich presúvanie. Poradíme vám ako naplno využiť ich potenciál.

 

Náhrada konferenčného stolíka

Potrebujete malý stolík k pohovke v obývačke či k posedeniu na terase, kde si zvyknete vypiť šálku čaju alebo kávy? Príručné stolíky vyriešia tento problém. Oceníte ich najmä v prípade, že nemáte k dispozícii veľa miesta. Originálnym riešením je okrúhly príručný stolík so zásuvkou alebo set troch príručných stolíkov, ktoré môžete zasunúť pod seba a podľa potreby rozložiť.

2

Príručné stolíky namiesto nočných stolíkov

Funkciu nočného stolíka môže úspešne plniť aj menší príručný stolík. Máte spálňu zariadenú v retro štýle? Pri vašej manželskej posteli krásne vyniknú dizajnové vzorované príručné stolíky, ktoré jej dodajú ten správny vintage look.

3

Praktický kozmetický stolík

Ak ste už dlho snívali o kozmetickom stolíku s veľkým zrkadlom, pred ktorým by ste sa mohli pohodlne líčiť, môžete si konečne dopriať tento prepych v podobe vyššieho príručného stolíka. Stačí, ak tento všestranný kus nábytku vybavíte zrkadlom, stoličkou a vhodným osvetlením. Úzky príručný stolík sa zmestí do spálne, ale aj do väčšej predsiene.

4-1

Náhrada komody

Nie vždy potrebujete na uskladnenie predmetov veľkú komodu. Niekedy stačí aj príručný stolík so zásuvkami alebo väčší stolík s policami, na ktoré sa zmestí všetko, čo potrebujete. Takéto príručné stolíky využijete napríklad v jedálni, v hosťovskej izbe či v šatníku.

5

Servírovací stolík ako minibar

Praktickým riešením je aj servírovací stolík na fľaše a poháre, ktorý môžete podľa potreby jednoducho presúvať. Ak nechcete, aby bol obsah vášho minibaru na očiach, môžete ho schovať napríklad do nevšedného servírovacieho stolíka v tvare glóbusu.

6

Dizajnový odkladací stolík

Odkladací stolík výraznej farby a tvaru môže byť nielen praktickým odkladacím priestorom, ale aj originálnym dizajnovým prvkom, ktorý púta pohľady. Zapracujte odkladacie stolíky do celkového štýlu interiéru a umiestnite na ne napríklad vázy s kvetmi alebo izbové rastliny v zaujímavých kvetináčoch.

7

Mini stolík do detskej izby

Radi by ste vášmu škôlkarovi zaobstarali stolík, pri ktorom sa mu bude dobre sedieť a kresliť či hrať a ktorý by ste zároveň neskôr mohli využiť ako odkladací stolík? Jednoduchý príručný stolík so zaoblenými rohmi je na to ideálny.

8

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.