Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Príručné a servírovacie stolíky nepatria len do kuchyne


Príručné a servírovacie stolíky nie sú len akousi luxusnou vychytávkou do kuchyne. Patria do kategórie verzatilného nábytku, ktorý môžete využiť aj mimo kuchyne a jedálne, na rôzne účely. Často bývajú vybavené poličkami pre maximalizáciu úložného priestoru a praktickými kolieskami, ktoré zjednodušujú ich presúvanie. Poradíme vám ako naplno využiť ich potenciál.

 

Náhrada konferenčného stolíka

Potrebujete malý stolík k pohovke v obývačke či k posedeniu na terase, kde si zvyknete vypiť šálku čaju alebo kávy? Príručné stolíky vyriešia tento problém. Oceníte ich najmä v prípade, že nemáte k dispozícii veľa miesta. Originálnym riešením je okrúhly príručný stolík so zásuvkou alebo set troch príručných stolíkov, ktoré môžete zasunúť pod seba a podľa potreby rozložiť.

2

Príručné stolíky namiesto nočných stolíkov

Funkciu nočného stolíka môže úspešne plniť aj menší príručný stolík. Máte spálňu zariadenú v retro štýle? Pri vašej manželskej posteli krásne vyniknú dizajnové vzorované príručné stolíky, ktoré jej dodajú ten správny vintage look.

3

Praktický kozmetický stolík

Ak ste už dlho snívali o kozmetickom stolíku s veľkým zrkadlom, pred ktorým by ste sa mohli pohodlne líčiť, môžete si konečne dopriať tento prepych v podobe vyššieho príručného stolíka. Stačí, ak tento všestranný kus nábytku vybavíte zrkadlom, stoličkou a vhodným osvetlením. Úzky príručný stolík sa zmestí do spálne, ale aj do väčšej predsiene.

4-1

Náhrada komody

Nie vždy potrebujete na uskladnenie predmetov veľkú komodu. Niekedy stačí aj príručný stolík so zásuvkami alebo väčší stolík s policami, na ktoré sa zmestí všetko, čo potrebujete. Takéto príručné stolíky využijete napríklad v jedálni, v hosťovskej izbe či v šatníku.

5

Servírovací stolík ako minibar

Praktickým riešením je aj servírovací stolík na fľaše a poháre, ktorý môžete podľa potreby jednoducho presúvať. Ak nechcete, aby bol obsah vášho minibaru na očiach, môžete ho schovať napríklad do nevšedného servírovacieho stolíka v tvare glóbusu.

6

Dizajnový odkladací stolík

Odkladací stolík výraznej farby a tvaru môže byť nielen praktickým odkladacím priestorom, ale aj originálnym dizajnovým prvkom, ktorý púta pohľady. Zapracujte odkladacie stolíky do celkového štýlu interiéru a umiestnite na ne napríklad vázy s kvetmi alebo izbové rastliny v zaujímavých kvetináčoch.

7

Mini stolík do detskej izby

Radi by ste vášmu škôlkarovi zaobstarali stolík, pri ktorom sa mu bude dobre sedieť a kresliť či hrať a ktorý by ste zároveň neskôr mohli využiť ako odkladací stolík? Jednoduchý príručný stolík so zaoblenými rohmi je na to ideálny.

8

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.