Šikovné príručné stolíky – užitočný doplnok do každého interiéru

Príručné a servírovacie stolíky patria do kategórie multifunkčného nábytku, ktorý zúžitkujete v ktorejkoľvek miestnosti vo vašom domove. Poslúžia ako stojan na kvetinu, ako odkladací stolík ku kreslu alebo posteli, alebo ako doplnkový konferenčný stolík v obývačke či v domácej pracovni, vybavenej posedením. Tieto malé stolíky sú šikovnými pomocníkmi všade tam, kde ich potrebujete. Vyberte si ten správny príručný stolík pre vás – poradíme vám ako na to.


Mobilný stolík s kolieskami

Príručný stolík s kolieskami je ideálny na rýchle presuny – mobilný stolík je ako stvorený na pohodlný transport pokrmov a nápojov z kuchyne do jedálne alebo obývačky. Okrúhly stolík s praktickými kolieskami, ktorý je vyrobený z odolného materiálu, však využijete aj ako šikovný príručný stolík na balkóne či na terase, počas popíjania kávy na ratanovom posedení alebo opaľovania sa na lehátku. Stolíky s kolieskami sú vhodné aj ako podstavce pre veľké izbové rastliny, ktoré sa ťažko presúvajú – vďaka kolieskam bude ich transport veľmi pohodlný.

2

Úzky stolík, ktorý nezaberie veľa miesta

Dlhý a úzky príručný stolík si neukrojí veľa z priestoru pri stene a je vhodný aj do stiesnených priestorov, akými sú predsiene alebo chodby. Minimalistický úzky stolík vám môže slúžiť nielen ako odkladacia plocha na občerstvenie alebo dekorácie, ale aj ako príležitostný písací alebo toaletný stolík. Elegantný stolík so zásuvkami nahradí aj menšiu komodu. Dizajnový príručný stolík je výborným doplnkom do obývačky – najmä ak farbou a štýlom ladí s konferenčným stolíkom.

3

Univerzálny okrúhly stolík

Malý stolík s okrúhlou doskou zo skla alebo dreva je pôvabným doplnkom do interiérov, v ktorých prevažujú hranaté tvary nábytku. Oku lahodiaci okrúhly tvar pôsobí harmonicky a zútulní každý interiér. Poschodový príručný stolík z dreva a textílie výborne zapadne do interiéru zariadeného v populárnom severskom hygge štýle. Okrúhly stolík s elegantnými nožičkami osvieži vašu obývačku, ktorá je zariadená v retro štýle.

4

Stolík s podmanivým dizajnom

Dizajn vašich príručných stolíkov by mal byť vždy v súlade s celkovým dizajnom, v ktorom je zariadený váš domov. Príručný stolík v tvare diamantu môže byť klenotom vo vašej modernej a luxusnej obývačke. Servírovací stolík v tvare glóbusu je ako stvorený do domácej pracovne zariadenej v rustikálnom štýle – upúta svojím neobvyklým dizajnom a poslúži ako nápaditá skrýša pre vaše obľúbené nápoje a poháre.

5

Pôvabná súprava stolíkov

Zladená sada stolíkov je výborným riešením do malých izieb alebo multifunkčných priestorov, akými sú napríklad garsónky a jednoizbové byty. Stolíky, ktoré spolu ladia, môžete použiť spolu, vedľa seba, alebo samostatne, aj v rôznych miestnostiach. Sada troch príručných stolíkov z imitácie dreva môže s ľahkosťou nahradiť konferenčný stolík. Vďaka nevtieravej farbe a dizajnu môžete tieto príručné stolíky jednoducho zladiť s nábytkom z dreva alebo s akýmkoľvek farebným čalúneným nábytkom a s farebnými doplnkami.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o príručných stolíkoch, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.