5 inšpirácií pre vystavenie drobností: praktické police a regály do každej izby

Detské kresby, rodinné fotografie, umelecké predmety aj suveníry z dovoleniek – všetky tieto drobnosti robia váš domov útulnejším a vytvárajú z neho jedinečné a neopakovateľné miesto. Existujú rôzne možnosti ako tieto predmety vystaviť vo vašej obývačke, predsieni, domácej pracovni alebo spálni či detskej izbe. Najvhodnejšou alternatívou sú regály a police, ktoré môžu mať rôzne tvary a veľkosť. Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si doma ideálne zákutia pre vaše obľúbené drobnosti.


1. Otvorený regál zaujímavého tvaru

Regál s otvorenými policami je ako stvorený na vystavenie vašich pokladov. Vyberte si regál so zaujímavým dizajnom, ktorý upúta pozornosť a zapadne do štýlu, v ktorom je zariadený váš interiér. Elegantný biely regál vynikne v modernej obývačke alebo pracovni. Regál v drevenom vzhľade, ktorý pripomína klasický rebrík, je priestorovo nenáročným riešením, ktoré zútulní akúkoľvek izbu, vrátane priestrannej kúpeľne (v takom prípade by však mal mať povrchovú úpravu, ktorej neprekáža zvýšená vlhkosť). Originálny dizajnový regál môžete využiť aj na vystavenie vašich obľúbených kníh.

2

2. Policový regál, ktorý delí priestor na zóny

V prípade, že potrebujete rozdeliť väčší priestor na jednotlivé zóny podľa účelu – napríklad na obývaciu a relaxačnú alebo pracovnú zónu – praktický viacúčelový regál vám pomôže vytvoriť miesto pre vaše knihy a drobnosti. Policový regál v tvare schodíkov alebo pyramídy je estetickým a zároveň praktickým riešením do veľkých otvorených priestorov, ktoré môžete zútulniť vašimi obľúbenými izbovými rastlinami a dekoráciami.

3

3. Zasklená vitrína s pôsobivým osvetlením

Neradi utierate prach z vašich vystavených predmetov? Zasklené vitríny ochránia obsah vašich poličiek pred nekonečným usádzaním prachu – v zasklenej vitríne ho nebudete musieť utierať tak často ako na otvorených poličkách a vaše drobnosti budú viac chránené. Moderná vitrína s LED osvetlením alebo netradičná komoda so sklenenými policami, ktoré sú osvetlené modrým LED svetlom, prispeje k jedinečnej atmosfére vo vašej obývačke.

4

4. Univerzálne nástenné police

Radi by ste mali na očiach množstvo predmetov, ktoré vám robia radosť, ale nemáte dosť miesta na regáloch, komode či obývacej stene? Namontujte si na stenu police, ktoré vytvoria ďalší priestor na dekorácie v ktorejkoľvek miestnosti. Minimalistické nástenné police alebo dizajnové police originálnych tvarov vytvoria atraktívny úložný priestor pre vaše drobnosti kdekoľvek budete potrebovať.

Tip: Úzke nástenné police sú tiež vhodné na vystavenie väčších obrazov v rámoch – ušetrite si vŕtanie do steny a obrázky jednoducho naaranžujte na poličkách.

5

5. Regál do kuchyne aj do špajze

Vaša kuchyňa môže byť ešte krajšia a praktickejšia vďaka úložným možnostiam, ktoré vám pomôžu lepšie si zorganizovať kuchynské náčinie a potraviny. Jednoduchý kovový regál vytvorí vo vašej kuchyni priestor pre predmety, ktoré používate každý deň počas prípravy pokrmov, ale aj pre bylinky v kvetináčoch, kuchárske knihy a vaše obľúbené dekorácie na zútulnenie kuchyne. Minimalistický regál vylepší vašu kuchyňu aj špajzu, v ktorej prehľadne uskladníte trvanlivé potraviny. Použite košíky, debničky a priehľadné plastové nádoby, vďaka ktorým nikdy nestratíte prehľad o vašich kuchynských zásobách.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o regáloch a policiach, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.