Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Elegancia v podobe minimalistickej čiernej

Táto farba pôsobí nadčasovo, elegantne  ladí so všetkými ostatnými farbami. Ak je správne zvolené jej množstvo v kombinácií s akoukoľvek inou farbou bude jednoznačne pôsobiť atraktívne v každom interiéri.

Obyvacia-stena-Vigo-VIII-new-cierna-cierna

Obývacia stena Vigo VIII new čierna-čierna

Čierna je symbolom elegancie a modernosti, často býva základným prvkom pri tvorbe rafinovaných interiérov. Čierna farba sa odporúča používať len na menších plochách, pretože opticky zmenšuje priestor.

Obyvacia-stena-Vigo-16-cierna-zelena

Obývacia stena Vigo 16 čierna 

/ zelenáUplatniť sa môže ako na doplnkoch, stenách tak i na nábytku. Pocit luxusu a elegancie dokáže vyčariť i tapeta s prvkami čiernej, pri tejto voľbe odporúčame  kombinovať ich s jasnou  farbou ktorá odľahčí celkový dojem na miestnosť.

Obyvacia-stena-Briks-VII

Obývacia stena Briks VII

V podstate ide o farbu ktorá vstrebáva energiu. Čierna patrí medzi farby ktoré vytvárajú pokojnú atmosféru, v kombinácií s pastelovou alebo bielou sa hodí i do spální.

Spalna-Morena-B_1

Spálňa Morena B

calunena-postel-Jukon

Čalúnená posteľ Jukon

Odporúčame kombinovať čiernu farbu s červenou ktorá pôsobí  mierne adrenalínovo a je vhodná najmä do obývacích izieb. Čierna s bielou je silná kombinácia ktorou nič nepokazíte.