Nábytok z masívneho dreva do každej izby


Masívne drevo sa stále drží na popredných priečkach materiálov, z ktorých sa vyrába ten najkvalitnejší nábytok. V čom spočíva tajomstvo a šarm pravého dreva? Ide o prírodný materiál, ktorý je prirodzene pevný a trvácny a zároveň príjemný na dotyk. Ľahko sa ošetruje a môžete ho bez problémov namoriť alebo natrieť farbou. Drevo, na rozdiel od kovu, nie je studené a každej izbe dodá pocit útulnosti a domáckosti – vnesie do vášho interiéru pohodu. Výborne sa kombinuje a ľahko ho zapracujete do vášho obľúbeného štýlu.

Kuchyňa z dreveného masívu

Ak trávite veľa času v kuchyni, určite oceníte, ak bude nielen účelne zariadená, ale aj útulná. Kuchyňa z masívu je ideálna pre milovníkov klasického, vidieckeho a provensálskeho štýlu. Drevené kuchynské skrinky s uzavretými či otvorenými poličkami alebo so sklom pekne vyniknú v kombinácii s kvalitnou kamennou kuchynskou doskou. V prípade, že nechcete investovať do kuchyne z dreveného masívu, ale chcete, aby vaša kuchyňa pôsobila presvetlene a príjemne voňala drevom, môžete do rohu miestnosti umiestniť rohovú lavicu zo svetlého dreva a doplniť ju dreveným stolíkom.

2

Posteľ z masívneho dreva – ozdoba spálne

Posteľ z dreveného masívu je ako stvorená na pokojný a zdravý spánok – a to aj pre citlivejšie povahy a alergikov. Z prírodného dreva sa totiž neuvoľňujú žiadne toxické chemikálie, iba upokojujúca drevitá vôňa, pripomínajúca pobyt v zeleňou dýchajúcom lese. Nočné stolíky z masívu vhodne doplnia vašu posteľ. Alternatívou sú nočné stolíky z kovu a skla. Zaujímavým doplnkom do spálne je aj toaletný stolík so zrkadlom, vyrobený z dreva.

3

Nábytok do obývačky z masívneho dreva

Drevený masív je ideálny materiál pre nábytok do obývacej izby. Nadčasovými kusmi nábytku z dreva bez problémov doladíte nábytok v klasickom, retro, romantickom, škandinávskom a dokonca aj industriálnom štýle. Vystavte svoje knihy a umelecké predmety vo vitríne či knižnici z masívneho dreva. Ak preferujete minimalistický a vzdušný look obývačky, možno uprednostníte drevené poličky. Ak máte radi drevo, no dizajnovo vám vyhovuje skôr moderný nábytok, siahnite po kombinácii drevo + kov. TV stolík v tomto materiálovom zložení je pevný a odolný a zároveň moderný a štýlový. V prípade, že máte obývačku prepojenú s kuchyňou barovým pultom, môžete zainvestovať do kvalitných drevených barových stoličiek, ktoré vás dostanú svojím nadčasovým dizajnom a stabilitou, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

4

Nábytok do detskej izby z dreveného masívu

Detský nábytok z dreva je vynikajúca investícia, nakoľko tento nábytok je pevný (a teda bezpečný) a veľa vydrží. Doprajte vašim deťom zdravý spánok na drevenej posteli s úložným priestorom, do ktorého sa zmestia lôžkoviny aj hračky. Ak sa o detskú izby delí viacero súrodencov, zaobstarajte im poschodovú posteľ z dreva alebo rozkladaciu drevenú dvojposteľ. Do detskej izby sú vhodné aj písacie stolíky z dreveného masívu, drevené skrine či obľúbené drevené truhlice, ktoré si vaše deti môžu farebne dotvoriť podľa vlastného priania.

5

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku z dreveného masívu, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.