Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Nábytok z masívneho dreva do každej izby


Masívne drevo sa stále drží na popredných priečkach materiálov, z ktorých sa vyrába ten najkvalitnejší nábytok. V čom spočíva tajomstvo a šarm pravého dreva? Ide o prírodný materiál, ktorý je prirodzene pevný a trvácny a zároveň príjemný na dotyk. Ľahko sa ošetruje a môžete ho bez problémov namoriť alebo natrieť farbou. Drevo, na rozdiel od kovu, nie je studené a každej izbe dodá pocit útulnosti a domáckosti – vnesie do vášho interiéru pohodu. Výborne sa kombinuje a ľahko ho zapracujete do vášho obľúbeného štýlu.

Kuchyňa z dreveného masívu

Ak trávite veľa času v kuchyni, určite oceníte, ak bude nielen účelne zariadená, ale aj útulná. Kuchyňa z masívu je ideálna pre milovníkov klasického, vidieckeho a provensálskeho štýlu. Drevené kuchynské skrinky s uzavretými či otvorenými poličkami alebo so sklom pekne vyniknú v kombinácii s kvalitnou kamennou kuchynskou doskou. V prípade, že nechcete investovať do kuchyne z dreveného masívu, ale chcete, aby vaša kuchyňa pôsobila presvetlene a príjemne voňala drevom, môžete do rohu miestnosti umiestniť rohovú lavicu zo svetlého dreva a doplniť ju dreveným stolíkom.

2

Posteľ z masívneho dreva – ozdoba spálne

Posteľ z dreveného masívu je ako stvorená na pokojný a zdravý spánok – a to aj pre citlivejšie povahy a alergikov. Z prírodného dreva sa totiž neuvoľňujú žiadne toxické chemikálie, iba upokojujúca drevitá vôňa, pripomínajúca pobyt v zeleňou dýchajúcom lese. Nočné stolíky z masívu vhodne doplnia vašu posteľ. Alternatívou sú nočné stolíky z kovu a skla. Zaujímavým doplnkom do spálne je aj toaletný stolík so zrkadlom, vyrobený z dreva.

3

Nábytok do obývačky z masívneho dreva

Drevený masív je ideálny materiál pre nábytok do obývacej izby. Nadčasovými kusmi nábytku z dreva bez problémov doladíte nábytok v klasickom, retro, romantickom, škandinávskom a dokonca aj industriálnom štýle. Vystavte svoje knihy a umelecké predmety vo vitríne či knižnici z masívneho dreva. Ak preferujete minimalistický a vzdušný look obývačky, možno uprednostníte drevené poličky. Ak máte radi drevo, no dizajnovo vám vyhovuje skôr moderný nábytok, siahnite po kombinácii drevo + kov. TV stolík v tomto materiálovom zložení je pevný a odolný a zároveň moderný a štýlový. V prípade, že máte obývačku prepojenú s kuchyňou barovým pultom, môžete zainvestovať do kvalitných drevených barových stoličiek, ktoré vás dostanú svojím nadčasovým dizajnom a stabilitou, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

4

Nábytok do detskej izby z dreveného masívu

Detský nábytok z dreva je vynikajúca investícia, nakoľko tento nábytok je pevný (a teda bezpečný) a veľa vydrží. Doprajte vašim deťom zdravý spánok na drevenej posteli s úložným priestorom, do ktorého sa zmestia lôžkoviny aj hračky. Ak sa o detskú izby delí viacero súrodencov, zaobstarajte im poschodovú posteľ z dreva alebo rozkladaciu drevenú dvojposteľ. Do detskej izby sú vhodné aj písacie stolíky z dreveného masívu, drevené skrine či obľúbené drevené truhlice, ktoré si vaše deti môžu farebne dotvoriť podľa vlastného priania.

5

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku z dreveného masívu, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.