Nový rok a nový nábytok – osviežte si interiér týmito dizajnovými kúskami


Nový rok so sebou prináša nové začiatky a túžbu po zmene. V prípade, že si už dlhšie plánujete urobiť radosť osviežením vášho interiéru, nový rok je vhodnou príležitosťou na to, aby ste si to konečne dopriali. Vykročte v ústrety novému úspešnému roku spoločne s dizajnovým nábytkom, ktorý vám každý deň vyčaruje úsmev na tvári.


Nadčasové dizajnové stoly a stolíky

Pre dizajnové stoly a stolíky sa v modernom byte vždy nájde miesto – najmä ak sú vyrobené z odolných materiálov a majú nadčasový vzhľad. Rozkladací jedálenský stôl je ako stvorený do veľkej kuchyne alebo jedálne. Dizajnový konferenčný stolík okrúhleho tvaru dodá eleganciu vašej obývačke, podobne ako TV stolík so sklenenými a kovovými prvkami, ktorý pôsobí minimalisticky a poteší najmä priaznivcov industriálneho štýlu. Príručný stolík z tvrdeného skla a kovu bude neprehliadnuteľný vo vašej obývačke zariadenej v modernom štýle.

2

Dizajnové stoličky do kuchyne, do jedálne i do obývačky

Snívate o dizajnových stoličkách do jedálne, obývačky, kuchyne či pracovne? Doprajte si tento rok nové stoličky, ktoré učarujú vášmu vkusu, napríklad:

3

Neodolateľné dizajnové komody

Dizajnové komody sú fantastickým kusom nábytku všade tam, kde potrebujete navýšiť úložný priestor a pritom nezahltiť dané miesto až po strop. Komody si nájdu uplatnenie v každej miestnosti. Elegantná svetlá komoda s nožičkami je ako stvorená do obývačky, do spálne, do hosťovskej izby, ale aj do predsiene. Malá retro komoda spestrí študentskú izbu aj domácu pracovňu a poslúži zároveň ako príručný stolík. Komoda s prútenými košíkmi v pôvabnom provensálskom štýle výborne zapadne do detskej izby pre mladú slečnu, do predsiene, ale aj do kuchyne zariadenej vo vidieckom duchu.

4

Dizajnové kreslá pre štýlový relax

Dizajnové kreslá pútajú pozornosť v obývačke, v spálni aj v pracovni. Pri ich výbere je však potrebné zohľadniť nielen to, ako sa vám páči ich dizajn, ale aj funkciu, ktorú majú plniť. Hľadáte kreslá, ktoré vnesú viac harmónie do vašej moderne zariadenej miestnosti, plnej hranatého nábytku? Kreslo typu „egg“ alebo okrúhle otočné kreslo sú ako stvorené do štýlových, ale tak trochu strohých moderných interiérov. Plánujete na vašich kreslách dlho sedieť a čítať knihy? Vyberte si maximálne pohodlné luxusné relaxačné kreslo alebo kreslo typu ušiak s taburetkou na vyloženie nôh.

5

Police s originálnym dizajnom

Nástenné police s originálnym, neopozeraným dizajnom sú vynikajúcim doplnkom pre tých, ktorí chcú v novom roku začať najprv s malými zmenami. Polica na knihy a suveníry môže zdobiť stenu vo vašej obývačke alebo spálni. Malé dvojfarebné police poslúžia ako vitrína a využijete ich aj na pestovanie izbových rastlín. Odvážnejších milovníkov dizajnu poteší nevšedná drevená polica v tvare stromu.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o dizajnovom nábytku, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.