Nápady na darčeky pre mužov

Kupovať darčeky mužom je často veda. Všeobecne muži si na darčeky nepotrpia až tak veľmi ako nežné pohlavie. Ak sa opýtate vášho otca či priateľa, čo by si priali, s veľkou pravdepodobnosťou povedia, že nič. Napriek tomu sa vždy veľmi potešia, keď im niečo darujete. Nepotrebujú dekorácie a tony kozmetiky či oblečenia, poteší ich niečo moderné, funkčné, niečo, čo budú s radosťou využívať. Nemáte žiadne nápady? Nevadí, prinášame vám pár tipov na darčeky pre mužov, o ktorých sme presvedčení, že ich potešia.

Pre hráčov a programátorov

Chlapci už od útleho veku milujú hry - najskôr s autíčkami a neskôr prejdu na počítačové hry či PlayStation. No a niektorým to ostane do dospelosti, dokonca sa tomu môžu venovať profesionálne. V takých prípadoch im nebude stačiť hocijaký stôl so stoličkou. Pre vášnivých hráčov a programátorov existujú herné stoly a stoličky.

 Herné stoly a stoličky v čiernej farbe na mojnabytok

Herné stoly majú praktickú konštrukciu, sú mimoriadne pevné  a poskytujú dostatok miesta na veľké monitory, reproduktory či iné technológie. Herné stoličkynevyhnutnosťou pre každého, kto trávi dlhé hodiny za monitorom. Prečo nevyhnutnosť? Pretože herné kreslo je vyrobené tak, aby zabraňovalo hrbeniu, človek teda sedí vystretý. Poskytuje pohodlie a zabraňuje vzniku bolesti chrbtice, hlavy a krku. Pokiaľ máte doma syna alebo manžela, ktorí často hrajú alebo pracujú online, ergonomicky tvarované kreslo im výrazne uľahčí život.

Herná stolička červená na mojnabytok.sk

Dokonalý oddych v kresle

Ak máte problém s výberom darčeka pre muža, stavte na istotu. Relaxačné kreslo môžete darovať každému. Kto predsa nemá rád oddych po vyčerpávajúcej práci v pohodlnom a mäkkučkom kresle? Ľudia majú radi darčeky, ktoré budú využívať a nebude na ne sadať prach. Inšpirujte sa našim výberom a potešte svojich blízkych príjemným kreslom, v ktorom môžu vypnúť a regenerovať.

Relaxačné kreslo Romelo v tmavohnedej farbe na mojnabytok

 

Kvalitné víno potrebuje priestor

Milovníkov kvalitného vína poteší luxusný stojan na víno, ktorý poslúži aj ako moderná dekorácia. Vynikajúce vínka si zaslúžia špeciálny priestor na vystavenie. Ak váš otec, brat či partner patrí medzi zberateľov tých najlepších vín, na Vianoce im môžete podarovať krásny stojan, ktorý môžete umiestniť do obývačky, jedálne či chalupy.

 Chrómový stojan na víno na mojnabytok

Vyberať darčeky pre mužov nie je vôbec ľahké. Inšpirujte sa našimi nápadmi na darčeky, ktorými určite zabodujete.