Nápady na darčeky pre ženy

Blížia sa Vianoce a mnohí z vás sa už zrejme zamýšľajú nad tým, čo by mohli darovať svojim manželkám, dcéram, kamarátkam, kolegyniam a skrátka všetkým ženám. Veľa ľudí si necháva výber darčekov na poslednú chvíľu a vyberajú „okukané” hrnčeky či uteráky s menom, ponožky, sošky alebo sviečky.

Ak hľadáte inšpiráciu a nápady na užitočné darčeky, tento článok je presne pre vás! Nekupujte darčeky „len aby bolo”. Ženy milujú darčeky a to hlavné také, ktoré môžu denne využívať. Nemusíte im darovať dvadsať zbytočností, pokojne stačí jedna hodnotná a praktická vec. Pripravili sme si pre vás výber skvelých darčekov, ktorými jednoznačne zabodujete a vyčaríte svojim milovaným úsmev na tvári.

Toaletný stolík

Ak máte domácnosť plnú žien, isto viete, ako rady trávia čas skrášľovaním a starostlivosťou o pleť a vlasy. Hlavne mladé slečny milujú všetko okolo make-upu a manikúry. Kozmetické produkty však vyžadujú veľa priestoru na uskladnenie. Zároveň musia byť vždy po ruke, pretože sa používajú denne.

Toaletný stolík na stránke mojnabytok

Presne na tieto účely sú stvorené toaletné stolíky, ktoré uľahčia každodennú úpravu a líčenie. Súčasťou toaletného stolíka je veľké zrkadlo a úložný priestor, do ktorého môžete okrem kozmetiky umiestniť aj šperky či hodinky. Viaceré stolíky majú dokonca zrkadlo s praktickým LED osvetlením, ktoré odhalí každú nedokonalosť. Stolík môžete umiestniť do spálne, detskej izby či šatníka. Ak vaša manželka túži po vlastnom skrášľovacom kútiku, toaletný stolík bude pre ňu ten ideálny darček.

 Toaletný stolík pre ženu na mojnabytok.sk

Dizajnové a relaxačné kreslá

Milovníčky netradičného vizuálu a interiérového dizajnu ocenia štýlové dizajnové kreslá. Čo to vlastne je? Nejde o klasické či fádne kreslo, ale o špecifický kúsok, ktorý skrášli každú obývačku, terasu či spálňu a stane sa dominantou priestoru.

 Dizajnové kreslo pusa na mojnabytok.sk

Momentálne sú napríklad in závesné kreslá v rôznych farebných prevedeniach, ale aj typické hojdacie kreslá.

 

 Závesné kreslo žlté na mojnabytok.sk

Kreslo môže byť dobrým darčekom pre staršiu dámu, ktorá rada trávi čas napríklad sledovaním televízie. Ak si vaša blízka osoba príliš nepotrpí na netradičný dizajn, výborným darčekom môžu byť aj tradičné relaxačné kreslá, ktoré poskytujú vysoký komfort a oporu chrbtice.

 Relaxačné kreslo pre dámu na mojnabytok

Zrkadlo nesmie chýbať v žiadnej domácnosti

Zrkadlo je nevyhnutným predmetom pre každého. Faktom je však to, že ženy sa vo všeobecnosti viac skrášľujú a kontrolujú svoju vizáž. Súčasťou ich kabelky je takmer vždy malé kozmetické zrkadielko. Pokiaľ chcete potešiť svoju polovičku alebo sestru, darujte im pod stromček zrkadlo, ale nie hocijaké!

 Zrkadlo s úložným priestorom na mojnabytok

Vedeli ste, že existuje niečo také ako zrkadlo s úložným priestorom? Ide o skvelý výdobytok, ktorý sa bude hodiť do menších bytov, kde nie je veľa miesta na ukladanie vecí. Dámy si tam môžu uložiť šperky, bižutériu a rôzne drobnosti, ktorým doteraz nedokázali nájsť priestor. Zrkadlo má praktické otváranie - vysúva a zasúva sa do boku pomocou koľajničiek.

 

Veríme, že sme vás inšpirovali, a že svojim najbližším ženám vyčarujete úsmev pri vianočnom stromčeku.