Nápady na darčeky pre deti

Detská radosť je počas Vianoc neopísateľná. Nie je nič krajšie ako úsmevy a údiv na veselých tváričkách tých najmenších. Vo veľkej miere práve deti tvoria dokonalú magickú atmosféru. Ozaj, už máte darčeky pre svoje ratolesti? Ak ešte nie a vlastne ani netušíte, čo im kúpite, môžu vám pomôcť tieto originálne nápady.

Okrem klasických hračiek, medzi ktoré patria bábiky, autíčka alebo stavebnice im darujte aj niečo, čo môžu využívať aj v neskoršom veku. Isto viete, že klasické hračky ich po čase zvyknú omrzieť. Takže, čo im teda darovať?

Darčeky pre najmenších

Ako všetky deti, určite aj tie vaše milujú hry na schovávačku. Pekným darčekom môže byť napríklad detský stan, v ktorom sa môžu schovávať, hrať a vytvoriť si vlastný čarovný priestor. Každé dieťa potrebuje svoj kútik a súkromie, detský stan bude skvelou voľbou. Počas chladného obdobia ho môžu mať vo svojej izbičke a v lete ho môžete rozložiť na záhrade. Tento darček je skôr vhodný pre menšie deti. Budete mať istotu, že si ho zamilujú.

 Sivý detský stan na mojnabytok

V žiadnej útulnej izbe nemôžu chýbať ani detské koberce. Okrem toho, že poskytujú tepelnú izoláciu a komfort, výborne poslúžia aj na hranie. Vyberte si zo širokej ponuky, kde nájdete koberce určené pre chlapcov i dievčatá. Nájdete tam koberce so zvieratkami, veselými vzormi, ale aj dopravné ihriská, ktoré určite poznáte aj zo svojho detstva.

 Detský koberec mesiačik na mojnabytok

Menšie deti potešíte aj detskou hojdačkou, vďaka ktorej bude o zábavu vždy postarané. Zavesiť ju môžete priamo do ich izby a budete mať istotu, že sa nebudú nudiť. Práve v zimnom období je hranie na detskom ihrisku takmer nemožné, takže mať niečo podobné priamo v izbičke je pre deti sen!

 Detská hojdačka do detskej izby na mojnabytok

Darčeky pre staršie deti

Väčšie deti a tínedžeri majú už iné predstavy o ideálnom darčeku. V súčasnej modernej dobe sa s technológiami stretávajú už oveľa skôr než napríklad vy, rodičia. Školákom môžete pod stromček darovať napríklad herné stoly a stoličky. Ak trávia veľa času na počítači, ergonomická stolička sa postará o dostatočnú oporu chrbtice. Bežné kancelárske stoličky nemajú špeciálne tvarovanie, mimoriadne pevnú konštrukciu a opierku hlavy. Hernú stoličku budú využívať niekoľko rokov a môže zabrániť vzniku zdravotných problémov s chrbticou.

 Detské herné stoly a stoličky na mojnabytok

Komfort je pre deti veľmi dôležitý, potrebujú si predsa po celom dni v škole a na krúžkoch oddýchnuť. Každý by mal mať vo svojej izbe miesto, kde si dobre oddýchne. Výborným darčekom sú byť aj detské sedacie vaky, ktoré deti milujú! Poskytujú maximálny komfort pri učení, čítaní knihy či sledovaní televízie.

 

 Detský sedací vak pre menšie deti

Tak čo, pomohli vám tieto nápady na detské darčeky?