Ako zariadiť detskú izbičku pre romantickú princeznú

Dievčenská izba pre malú princeznú môže s vašou pomocou vyzerať ako skutočné kráľovstvo, v ktorom vládne tvorivosť, poriadok a hojnosť. Vytvorte v detskej izbe pre svoju dcéru kvalitný základ z praktického detského nábytku a doplnkov tak, aby si ho vaša ratolesť vedela sama dotvoriť. V jej izbe nesmie chýbať priestor pre hru, štúdium, záľuby a osviežujúci spánok.

Úložný priestor pre všetky potrebné drobnosti

Menšie dievčatá aj staršie slečny ocenia detskú izbu, ktorá má dostatok úložného priestoru na hračky, oblečenie, knihy a množstvo rôznych drobností. Detská izba so sektorovým nábytkom môže obsahovať posteľ s úložným priestorom, šatníkovú skriňu, komodu, regál, ale aj užitočný kus nábytku pre dospievajúce dievča, ktorým je kozmetický stolík so zrkadlom. Originálny nábytok v podobe regálov alebo políc so strieškou podporuje kreativitu a hravého ducha. Komoda s množstvom zásuviek v neutrálnej farbe je ľahko kombinovateľná s nábytkom akejkoľvek farby.

2

Kvalitný šatník, na ktorý si potrpí každá princezná

Šatníková skriňa do dievčenskej izby by mala byť prispôsobená veku a výške dieťaťa – mala by obsahovať dostatok miesta na zavesenie šiat, na ktoré vaša dcéra sama dočiahne. Šatníková skriňa s princeznovským motívom poteší mladšie dievčatá, kým staršie slečny a študentky určite ocenia vyššiu detskú šatníkovú skriňu so zásuvkami a dvierkami alebo walk-in šatníkovú skriňu.

3

Dokonalá posteľ pre pokojný spánok

Detská posteľ s princeznovským motívom so zladeným nočným stolíkom poteší najmenšie slečny, ktoré už vyrástli z detskej postieľky. Posteľ s rámom v tvare domčeka je ako stvorená pre staršie kreatívne dievčatá – môžu si ju vyzdobiť podľa vlastného vkusu, napríklad baldachýnom alebo svetelnou reťazou. Romanticky založené slečny ocenia pôvabnú kovovú posteľ bielej farby, ktorá je vďaka svojmu elegantnému dizajnu ideálnym kusom nábytku do dievčenskej izby.

4

Písací stôl, pri ktorom je učenie zábavou a hra učením

Pre najmenšie dievčatá je vhodný stabilný nízky stôl so stoličkou, v príjemných pastelových farbách. Žiačky základnej školy využijú praktický rastúci stôl so stoličkou, ktorých výška sa dá podľa potreby nastaviť a je vybavený zásuvkou a doskou, ktorú možno ľubovoľne nakloniť až o 50°. Elegantný písací stôl môže byť súčasťou sektorového nábytku zladeného do optimistických svetlých farieb.

5

Významné detaily v podobe doplnkov

Nijaká dievčenská izba by nebola kompletná bez dôležitých doplnkov. Vyberajte si také doplnky, ktoré vašej dcére vyčarujú úsmev na tvári a zároveň majú aj praktickú funkciu. Čalúnená skrinka alebo taburetka s vtipnými zajačími uškami, poslúži na úschovu hračiek, na hranie aj na sedenie. Detský sedací vak so zvieracím motívom zaručí pohodlné sedenie a je ľahko prenosný. Korková tabuľa v tvare okna je vhodná ako nástenka nad písacím stolom alebo na stene.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do detskej izby, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.