Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Detská izba na mieru

Pri výbere a rozmiestňovaní nábytku si musíte uvedomiť ako polnohodnotne využiť priestor, ktorý Vám miestnosť ponúka.

Dôraz sa však nekladie len na využitie priestoru ale i na farebnosť a dekorácie, ktoré sú z pohľadu detí dôležitejšie ako samotný nábytok.

Na rozdiel od ostatných častí domu či bytu nepodliehajú príliš trendom dnešnej spoločnosti.

Zariadenie detskej izby má v deťoch rozvíjať fantáziu. Detská izba musí byť svetláveselá a útulná. Ďalej si pamätajte, že detská izbička nie je len miestnosť, kde sa deti hrajú a spia, ale aj prostredie podporujúce pohybové a umelecké sklony.

Prvoradým a samozrejmým kusom nábytku v detskej izbe patrí posteľ, ktorá musí byť dostatočne tvrdá a zároveň pohodlná. Ak deťom nevyhovuje spanie na poschodový posteliach či občas musíte prespať v ich izbe , je tu možnosť postelí s prístelkou. Postele s prístelkou alebo zásuvné postele sú výhodným riešením, ktoré ušetrí miesto.

Súčasťou detskej izby je vytvoriť i kútik na učenie, ktorého súčasťou je písací stôl a pohodlná stolička. Ak majú však Vaše ratolesti izbu spoločnú a vy zápasíte z nedostatkom miesta a  ani jedno z detí nechcete ukrátiť o dostatočne veľký kútik na učenie, je tu výhodné riešenie jedného väčšieho spoločného stola, ktorý poslúži pri učení i hraní. Ďalším z riešením ako ušetriť priestor je zlúčiť deň a noc prostredníctvom kombinovanej postele z písacím stolíkom ktorý sa prakticky zasunie pod posteľ.