Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Ten správny konferenčný stolík

Konferenčný stolík je základná súčasť obývacej izby ktorá slúži na servírovanie. Vybrať si môžete z ponuky moderných alebo klasických štýlov, ktoré ponúkajú množstvo tvarov a netypických prevedení.
Záleží na veľkosti miestnosti
Dĺžka a výška konferenčného stolíka musí byť dôkladne prispôsobená veľkosti a výške sedacej súpravy v miestnosti. Treba však dbať i na to, aký materiál stolíka zvolíte.

linatet

Konferenčný stolík linate 70

Drevo
Najbežnejšie používanými sú drevené stolíky ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou a sú odolnejšie voči mechanickému poškodeniu.

lorenzo-300x176

Konferenčný stolík Lorenzo

Kov
Zaujímavým prvkom do obývačky je však i kovový konferenčný stolík. Sú pevné a taktiež sa vyznačujú dlhou trvácnosťou. Dostupné sú v matných ale i lesklých prevedeniach, dajú sa kombinovať so sklom i drevom.

act_110_konferencny_stolik-300x190

Konferenčný stolík ACT-110

 

Sklo
Dokonalou voľbou pre moderný interiér. V tomto prípade je dobré zvoliť skôr tvrdené sklo ktoré je pevnejšie a hlavne odolnejšie ako bežné sklo. Sklenené stolíky sú však náročnejšie na údržbu.

gct_301_konferencny_stolik-300x199


Konferenčný stolík GCT-301

 

jago

Konferenčný stolík Jago