Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Obývacie steny

Obývacia stena spolu so sedacou súpravou tvorí jedinečné centrum obývačky. V obývačke priemerný človek trávi väčšinu svojho času s rodinou a priateľmi preto je veľmi dôležitý jej výber ako z hľadiska funkčnosti tak i štýlu a dizajnu. 

Správna obývacia stena by mala upútať svojím výzorom . Taktiež by mala byť účelná a ľahko sa udržiavať. Obývacia stena však musí i dizajnovo zapadnúť do Vašej obývačky, preto nie je vhodné kombinovať rôzne štýly.

logoii-300x242Obývacia stena Logo II

V ponuke sú tri varianty obývacích stien
Obývacia stena komplet
Obývacia stena sektor
Obývacia stena na mieru
Obývacia stena komplet: Trh ponúka veľké množstvo obývacích stien v rôznych farebných a dizajnových prevedeniach. Komplety obývacích stien sú však vždy v ponuke iba v jednom rozmere.

cancan_obyvacia_stena_dub_sonoma-300x199

Obývacia stena CANCAN 1 dub sonoma/biely lesk

 

Obývacia stena-sektor: V tomto prípade máte možnosť si ľubovoľne vyskladať svoju obývaciu stenu z rôznych komponentov ponúkaných v rôznych rozmeroch a farebných kombináciách.

linate_obyvacia_stena-300x200

Obývacia izba Linate /typ 33, typ 50, 2 x typ 60, typ 05/

Obývacia stena na mieru: Túto možnosť je vhodné využiť najmä pri malých priestorových možnostiach. Obývaciu stenu na mieru je možné zrealizovať presne podľa Vašich špecifických požiadaviek.
Komponenty obývacích stien:
• Televízne stolíky
• Jednodverové skrinky plné/sklenené
• Dvojdverové skrinky plné/sklenené
• Komody zásuvkové
• Komody policové
• Závesné skrinky
• Otvorené skrinky

komoda_monte_typ11-287x300rtv_stolik_monte_typ13-300x233