Usporiadaná a kompaktná predsieň v malom byte

Malý byt a úzka, stiesnená predsieň – je vôbec možné uskladniť v nej všetko, čo patrí do vstupnej haly, a udržať v nej poriadok? Malá predsieň v malom byte je výzva, ktorá nás prinúti zamyslieť sa nad optimálnym využitím priestoru. Poradíme vám ako vybrať ten správny nábytok, ktorý vám pomôže využiť každý dostupný centimeter štvorcový.


Botník, ktorý šetrí miesto

Botníky alebo skrinky na topánky patria do základnej výbavy každej vstupnej haly, bez ohľadu na jej veľkosť. Ako čo najrýchlejšie odpratať topánky z cesty, aby neprekážali a zároveň rýchlo preschli? Vysoký a úzky otvorený botník je výborným riešením pre domov s malou predsieňou, ktorý obýva veľká rodina. V prípade, že nevlastníte veľa párov topánok, postačí aj úzky botník s výklopnými zásuvkami, ktorý je kompaktný a pôsobí veľmi úhľadne – vaše topánky nebudete mať neustále na očiach a nebude na ne sadať prach.

2

Komoda s viacerými funkciami

Dôležitým kusom nábytku v predsieni je multifunkčná komoda. Úzka komoda s množstvom zásuviek poslúži ako ideálny úložný priestor na množstvo drobností, ktoré potrebujete mať po ruke v predsieni. Na túto komodu si tiež môžete odložiť kľúče po príchode z domu a je vhodným priestorom na umiestnenie rodinných fotografií alebo iných „uvítacích“ dekorácií. Funkciu komody v predsieni môže plniť aj lavica s košíkmi namiesto zásuviek, ktorú využijete aj na sedenie počas vyzúvania a obúvania topánok.

3

Vešiak, ktorý nestojí v ceste

Pre malú predsieň sú dôležitým detailom strategicky umiestnené vešiaky, ktoré nezavadzajú a príliš nevytŕčajú do priestoru. Klasickým riešením je vešiaková stena s háčikmi na zavesenie kabátov a búnd, ktorej súčasťou môže byť aj praktická polička na odloženie klobúkov, čiapok a ďalších doplnkov. Vešiakovú stenu môže doplniť menší nástenný vešiak s výklopnými háčikmi, ktorý je ako stvorený do moderného bytu.

4

Zrkadlo ako užitočný a praktický doplnok

Malá predsieň môže pôsobiť priestrannejším dojmom, ak v nej bude vhodne umiestené zrkadlo, ktoré ju opticky zväčší a presvetlí. Závesné okrúhle zrkadlo alebo originálne oválne zrkadlo oživí predsieň plnú hranatého nábytku. Závesná skrinka so zrkadlom a poličkou je ako stvorená na odkladanie kľúčov a iných malých predmetov. Ak uprednostňujete zrkadlo, ktoré zachytáva celú postavu, investujte do vysokej a úzkej skrinky na topánky, ktorá je vybavená zrkadlovými dverami – okrem praktického zrkadla získate aj množstvo úložného priestoru.

5

Sektorový nábytok pre jednoduché zariaďovanie predsiene

Sektorový nábytok do predsiene je najlepším riešením v prípade, že túžite po predsieni, v ktorej všetok nábytok spolu ladí – veľkostne, štýlom a farbou. Predsieňové steny navrhnuté špeciálne pre úzke a stiesnené vstupné haly spravidla obsahujú všetko, čo potrebujete – vešiaky, skrinku, zrkadlo aj botník, ktorý v mnohých prípadoch poslúži aj ako lavička či odkladací priestor na drobnosti. Zostavy sektorového nábytku šetria váš čas pri výbere nábytku a získate ich za výhodnú cenu.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do predsiene, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.