Nadčasové a pohodlné čalúnené postele pre váš zdravý spánok

Čalúnené manželské postele do spálne sú mimoriadne obľúbené pre svoj atraktívny dizajn a vlastnosti. Mäkké čalúnené manželské postele s praktickým vyšším čelom vás ochránia pred chladom od steny a vytvoria vám útulné zákutie na spánok, relax a čítanie. Vďaka nadčasovému štýlu ľahko zapadnú do akejkoľvek spálne. Vyberte si tú najvhodnejšiu čalúnenú posteľ do vášho interiéru – poradíme vám ako na to.


Univerzálne čalúnené postele – s ktorými farbami nič nepokazíte?

Ak pri zariaďovaní interiéru uprednostňujete praktickosť a minimalizmus, vyberte si čalúnenú posteľ v niektorej z osvedčených neutrálnych farieb. Sivá čalúnená posteľ s úložným priestorom vo forme veľkej zásuvky alebo sivá čalúnená posteľ s praktickou lavicou bude vynikajúco ladiť so všetkými farbami spálňového nábytku.

Skvelým nadčasovým riešením do spálne zariadenej v svetlých odtieňoch je manželská posteľ s bielym čalúnením. Elegantnú tmavú spálňu vhodne doplní originálna čierna čalúnená posteľ z dreva a ekokože.

2

Dizajnová čalúnená posteľ s originálnym čelom

Dizajnová čalúnená posteľ výraznej farby môže byť skutočným drahokamom vo vašej spálni, ak ju vkusne doladíte farebne neutrálnym nábytkom a doplnkami. Dizajnová čalúnená posteľ so zaujímavo tvarovaným čelom, napríklad posteľ so zaobleným čelom v tvare vejáru, vnesie do vašej spálne závan luxusu a rafinovanosti. Futuristická dizajnová čalúnená posteľ, ktorá má zaoblenú prednú časť, je ako stvorená do moderného interiéru.

3

Hravá čalúnená posteľ v štýle retro

Podmanivý a hravý retro štýl sa nevyhýba ani spálni. Dizajnová posteľ s drevenými nožičkami spestrí vaše moderné bývanie. Retro čalúnená posteľ môže mať i pôsobivé zaoblené rohy, pripomínajúce kreslo typu ušiak. Retro nádych má aj originálna posteľ, ktorá kombinuje elegantné nožičky, masívne prešívané zadné čelo a atraktívnu drevenú dýhu.

4

Manželská posteľ pre romantikov

Čalúnená manželská posteľ s poťahom jemnej pastelovej farby je ako stvorená do spálne, ktorá je zariadená v romantickom štýle a prevažuje v nej biely alebo svetlý drevený nábytok. Aj vysoká manželská posteľ typu boxspring s prešívaným čelom a štýlovými kryštálovými korálikmi môže dokonale zapadnúť do romantického a trochu okázalého interiéru.

5

Luxusná čalúnená posteľ pre náročných

Chcete si dopriať luxusný odpočinok na tej najkvalitnejšej čalúnenej posteli? Investujte do elektricky polohovateľnej postele typu boxspring, na ktorej môžete pohodlne sledovať televízor alebo čítať knihu. Luxusná čalúnená posteľ s výklopným roštom alebo vysoká boxspringová posteľ s viacerými matracmi vám ako bonus poskytne štedrý úložný priestor pod lôžkovou časťou. Neviete si predstaviť spálňu bez moderných vychytávok? Čalúnená posteľ s LED osvetlením okolo rámu postele rozžiari váš moderný interiér.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o čalúnených posteliach, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.