Takto si vytvoríte perfektné posedenie na letné grilovačky pre celú rodinu

Letná grilovačka na záhrade alebo na terase je výborná príležitosť pre stretnutie rodiny a priateľov a posedenie pri dobrom jedle. Nachystajte sa na tohtoročnú grilovaciu sezónu už teraz a zabezpečte si záhradný nábytok, vďaka ktorému s ľahkosťou zvládnete letné hodovanie, grilovačku, aj väčšiu rodinnú oslavu. Poradíme vám ako na to.


Záhradné stoly

Žiadna grilovačka a hostina pod holým nebom sa nezaobíde bez záhradného stola z dreva, kovu alebo plastu, ku ktorému pohodlne usadíte hostí. Moderné hliníkové stoly či plastové stoly obdĺžnikového tvaru môžete spojiť dokopy a vytvoriť tak jeden dlhý stôl pre väčšiu skupinu ľudí. Pri príprave jedla na grile určite oceníte pomoc v podobe mobilného stola, ktorý je vybavený nerezovou doskou a praktickou rukoväťou s háčikom na utierky a grilovacie náčinie.

2

Záhradné kreslá a stoličky

Pohodlné záhradné kreslá a stoličky nesmú chýbať pri bohato prestretom stole. Obľúbenou záhradnou klasikou sú stohovateľné plastové stoličky, ktoré oceníte v prípade, že radi hostíte veľký počet ľudí. Podobnú službu vám urobia i sklápacie drevené stoličky, ktoré sa ľahko skladujú a nezaberú veľa miesta. Najpohodlnejším záhradným sedacím nábytkom sú odolné ratanové kreslá, ktoré sú vylepšené čalúnením alebo vankúšmi.

3

Jednoduché riešenie – záhradné zostavy

Základom pre pohodlné a praktické záhradné posedenie je sedací nábytok – stôl so stoličkami, kreslami alebo lavičkami, ktoré spolu ladia. Najjednoduchším riešením na vytvorenie jedálenskej a kávičkovej zóny na záhrade sú záhradné zostavy primeranej veľkosti, ktoré obsahujú praktický a zladený nábytok. Klasické drevené záhradné zostavy sú robustné a odolné, vhodné na trávnik aj na dlažbu na terase. Kvalitné hliníkové zostavy nábytku dobre odolávajú výkyvom počasia, podobne ako pôvabné zostavy záhradného nábytku z ratanu.

zahradne_sedenie_vhodne_na_kazdu_zahradu

Praktický sezónny nábytok

Zaujímavým riešením na letnú grilovačku je jednoduchý skladací cateringový nábytok, ktorý môžete v zimných mesiacoch bez problémov skladovať v zloženej podobe, v suchej miestnosti. Skladací cateringový stôl s pevnou oceľovou konštrukciou ideálne doplní skladacia cateringová lavica alebo sada farebne zladených skladacích kresiel.

5

Grilovacie ohnisko

Prenosné ohniská sú moderným riešením na záhradu aj na terasu. Viacúčelové ohnisko s praktickým roštom môže podľa potreby fungovať ako gril aj ako originálny box na chladenie nápojov (stačí pridať ľad). Vďaka svojej stabilnej kovovej konštrukcii vám zaistí bezpečnú opekačku bez spálenej trávy.

6

Pojazdný vozík

Pojazdný servírovací vozík je ideálnym pomocníkom pri grilovaní – zmestia sa naň potraviny, riady aj kuchynské náčinie, po ktoré nebudete musieť behať do domu či bytu. Na praktickom vozíku s priestorom pre fľaše môžete mať všetko pekne poruke. Skvelým riešením je aj pojazdný kuchynský pult s pracovnou doskou, ktorý môžete využívať v kuchyni aj na balkóne či terase.

perfektne-posedenie-so-stojanom-na-vino-mojnabytok

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku na záhradu a terasu, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.