7 nadčasových kusov nábytku, ktorých variabilita vás nadchne

Niektoré kusy nábytku sú jednoducho darom z nebies. Nikdy vás neomrzia a môžete ich využívať na viacero účelov. Tešia sa z nich najmä obyvatelia menších bytov, v ktorých je praktický a multifunkčný nábytok nevyhnutnosťou.

Lavica namiesto stoličiek

Drevené, čalúnené, kovové… Lavice využijete takmer v každej izbe. Lavice v predsieni poslúžia ako praktické miesto na sedenie pri prezúvaní sa (o to viac, ak majú v sebe aj úložný priestor na topánky a doplnky). Využijete ich aj v obývačke – ako konferenčný stolík alebo TV stolík či ako praktické sedenie k jedálenskému stolu, ktoré šetrí miesto. V čase, keď lavica nie je využívaná, môže odpočívať pod stolom.

2

Príručný stolík do každej izby

Potrebujete nočný stolík k posteli? Radi si čítate v kresle a hodil by sa vám extra priestor na odkladanie kníh a šálky s kávou? Nemáte radi veľké konferenčné stolíky, no potrebujete menší stolík k pohovke do obývačky? Príručný stolík s jednoduchým, minimalistickým dizajnom, je pre vás ideálnym riešením. Variant s kolieskami oceníte v prípade, že váš stolík často migruje medzi izbami.

3

Rozkladacie kreslo na sedenie aj na spanie

Pohodlné kreslá jednoducho patria k obývačke, detskej izbe, spálni či domácej pracovni. Bonusové body však kreslo získava, ak je zároveň aj rozkladacie – poslúži vám ako extra lôžko pre návštevu. Rozkladacie kreslá sú obľúbeným riešením v menších priestoroch hosťovských izieb, chát, chalúp, hotelov a penziónov.

4

Jedálenský stôl z masívneho dreva

Kvalitný jedálenský stôl z dreveného masívu má dlhú životnosť je skvelou investíciou, pretože je veľmi variabilný. Ak sa rozhodnete pre neutrálny a minimalistický dizajn, využijete ho ako dominantný kus nábytku v interiéroch, ktoré môžu byť zariadené v rôznych štýloch (industriálny, klasický, vidiecky, provensálsky…). Môže slúžiť ako jedálenský stôl, ale aj ako pracovný stôl vo vašej domácej kancelárii alebo dielni.

5

Viacúčelový regál

Variabilný a praktický viacúčelový regál s nastavením šírky políc, ktorý môžete postaviť k stene alebo do rohu, je ideálny na skladovanie kníh, hračiek a dekoračných predmetov. Kvalitný obojstranne využiteľný regál z laminovanej drevotriesky vám poskytne množstvo úložného priestoru. Môžete ho doplniť farebnými škatuľami a vo väčších izbách ho využijete aj ako šikovný predeľovač priestoru.

6

Taburetka ako doplnkové sedenie a úložný priestor

Elegantná čalúnená taburetka je skvelým doplnkom k sedacej súprave v obývačke. Môžete si na ňu vyložiť nohy alebo na nej sedieť. Pevná taburetka so snímateľným poťahom poslúži aj ako príručný stolík. Do detskej či študentskej izby sa vynikajúco hodí plastová taburetka s úložným priestorom. Ak obľubujete netradičný nábytok, zamilujete sa do pohodlnej a štýlovej rozkladacej taburetky, ktorá sa dá využiť ako plnohodnotná jednolôžková posteľ.

7

Praktická truhlica

Truhlice z dreveného masívu využijete ako lavičky na sedenie v predsieni, detskej alebo študentskej izbe, na balkóne či v zimnej záhrade. Výhodou je úložný priestor navyše, ktorý oceníte najmä v menších izbách. Skvele poslúžia v spálni či hosťovskej izbe, napríklad na skladovanie uterákov, posteľnej bielizne a perín.

8

P.S.: Potrebujete viac informácií o variabilnom nábytku, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.