Dokonalá predsieň – úvodná brána Vášho kráľovstva

Každá predsieň by mala spĺňať nároky každého člena Vašej rodiny. Predsieň je miestnosť, ktorú vidíte ako prvú hneď po príchode domov, a zároveň pri odchode z domu Vás vyprevádza ako posledná. 

1_4

Predsieň PROVENSAL

Pri zariaďovaní predsiene je prvoradá jej praktickosť. Praktická však neznamená, že sa musíte zriecť výrazných farieb či rôznych tvarov a veľkostí. Pri výbere nábytku treba dbať na výšku členov rodiny. To platí najmä pre komponenty ktoré sú používané každý deň. Ako sú napríklad vešiaky či botník.

2_4

Predsieň LINATE A

Predsieň väčšinou tvorí malá miestnosť preto treba jednotlivé segmenty nábytku umiestniť veľmi funkčne. Siahnuť treba len po najdôležitejších častiach, ktoré tvoria základné vybavenie predsiene. Dôležitý je priestranný botník, závesný panel na vrchné kusy oblečenia a samozrejme zrkadlo. Pokiaľ je Vaša predsieň väčších rozmerov môžete zvoliť i možnosť vstavaných skríň či väčších botníkov na mieru, ktoré Vám ponúknu potrebný úložný priestor i pre sezónne oblečenie a topánky.

3_3

Predsieňová stena LUNA

Pre väčšiu komfortnosť nezabudnite do predsiene umiestniť miesto na sedenie. Je to praktický pomocník nielen pre Vás ale i pre Vašu návštevu. Veľkým hitom sú praktické botníky, ktoré ponúkajú sedaciu časť na vrchu čím ušetríte kopec miesta.

4_4

Lavica s vankúšom SEAT BENCH 2

Taktiež netreba zabúdať na maličkosti ako sú kľúče od domu, od auta či garáže alebo rôzne iné maličkosti. Zakúpením skrinky na kľúče, škatuľky či malého originálneho vešiaku, ktorý Vám ponúka úložný priestor potešíte nielen svoje oko ale ušetríte svoj drahocenný čas hlave keď sa ponáhľate ráno do práce.

Príjemným a praktickým doplnkom je i zrkadlo, ktoré predsieň opticky zväčší, a zároveň Vám poslúži ako pomocník pri úprave vzhľadu pri odchode z domu. Ak Vám to priestor umožní ideálne je rozmernejšie zrkadlo, v ktorom sa budete vidieť od hlavy až po päty. Zrkadlá môžu i zvýrazniť Vašu predsieň nakoľko sú dostupné v rôznych tvaroch i farbách.

5_3

Zrkadlo SASKIA