V HLAVNEJ ÚLOHE HOJDACIE A RELAXAČNÉ KRESLÁ

Spríjemníte si chvíle strávené počas zimných večerov s pohodlným hojdacím či relaxačným kreslom.

Relaxačné a hojdacie kreslá sú nielen stvorené pre relax a oddych ale dokážu vkusne a veľmi elegantne doplniť každý interiér, v ktorom ,,niečo chýba“. Môžete si zvoliť klasický kúsok v podobe hojdacieho kresla alebo siahnuť skôr po niečom modernejšom alebo nadčasovom, ako sú napríklad netradičné relaxačné kreslá rôznych tvarov a farieb.

relaxačné-kreslo_PONY-kožené

RELAXAČNÉ KRESLO INŠPIROVANÉ LC4 KOŽENÉ PONY

 

 

                                                                  Hojdacie-kreslá_1-1024x588

Podľa niektorých zdrojov vznikli prvé hojdacie kreslá už v priebehu 18. storočia. Objaviteľ hojdacieho kresla sa zrejme inšpiroval kolískou alebo dreveným hojdacím koňom.

Mnohí si myslia že hojdacie kreslá patria len do domácnosti starších vekových skupín. To je však chyba, pretože v dnešnej dobe sú už ľahko dostupné moderné varianty kresiel v rôznych farebných prevedeniach a tvaroch. Pri kúpe hojdacieho kresla by ste ale mali myslieť predovšetkým na pohodlnosť. Ubezpečiť sa že sa v ňom pohodlne sedí, hojdá a jednoducho sa Vám z neho vstáva. Pokiaľ chcete hojdacie kreslo darovať starším ľuďom alebo deťom je potrebné dbať na váhu kresla. Odporúčame kúpiť ľahké hojdacie kreslo, aby bolo ľahko presúvalo.

                                                          

 

                                                                                  RELAXACNE-KRESLA_1

Relaxačné kreslá sú predurčené pre relaxáciu, keď že vo väčšine prípadov sedenie na nich má skôr ležiacu polohu. Tento typ kresla je určený pre dlhšiu dobu odpočinku či relaxáciu. Taktiež si v ňom môžete pohodlne prečítať knihu či pozrieť obľúbený film. Pri kúpe relaxačného kresla je potrebné dbať na tvar či materiál, z ktorého je kreslo vyrobené. Pokiaľ si zakúpite relaxačné kreslo za účelom odpočinku je vhodné vybrať také, pri ktorom je uhol medzi sedadlom a operadlom väčší a sedacia časť nižšia, pričom sa jednoduchšie dostanete k ľahu, čo Vám umožní dokonale uvoľnenie tela.

relax_1

RELAXAČNÉ KRESLO INŠPIROVANÉ LC4 KOŽENÉ