Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Harmónia prirodzeného svetla v interiéri

Svetlo je dôležitým faktorom pri vytváraní schémy priestoru a farebných tónov. Svetlo nám dodáva predovšetkým energiu, preto je veľmi dôležité aby ho v miestnosti bolo dostatok, pretože výrazne ovplyvňuje i vnímanie nábytku v interiéri.

lille_obyvacia_stena

Obývacia stena Lille

 

V otvorenej dispozícii je dôležité nechať preniknúť svetlo z okien dostatočne na to aby poukázalo na dôležité priestorové rozloženie a vhodne zvolené tóny nábytku. V prvom rade treba klásť dôraz na farebnú schému ktorá sa v priestore rozliehať tak, aby ladila s tónmi v dennom svetle.
Pomocou svetlého a sviežeho nábytku, vytvoríte ako i v malom tmavom ale i vo veľkom a priehľadnom priestore čistú kompozíciu svetla, ktorá Váš interiér posunie do línií elegancie.
Šikovná rada ako správne využiť denné svetlo v jednotlivých miestnostiach?

tempo_as_kancelaria

Kancelária Tempo AS

1.Pracovňa.
Na plochu pracovného stolu nechajte dopadať denné svetlo z ľavej strany, ak ste pravák a opačne, ak píšete ľavou rukou, aby ruka nevytvárala zbytočný tieň. Pracovný stôl nemá byť umiestnený tak aby ste boli otočený chrbtom k oknu.

alice_manzelska_postel_marz

Manželská posteľ Alice

2.Spálňa
Umiestnenie lôžka v spálni je individuálne, preto ho treba zvážiť dôkladne. Ak ste ranné vtáča je dobré mať orientovanú posteľ na slnečnú stranu, ranné lúče Vám tak môžu navodiť povzbudivú náladu.

linate_obyvacia_stena

Nábytok Linate

3.Obývačka
V obývačke by malo byť najviac svetla. U menších obývačiek s menším množstvom denného svetla dbajte na to aby nepôsobila preplnene a depresívne. Taktiež treba dať dôraz na umiestnenie televízie, pre jej komfortné sledovanie by malo denné svetlo dopadať na jej zadnú stranu.