Objednáte si nábytok teraz a zaplatíte až pred Vianocami. Čím najviac potešíte rodinu tento rok?

Včasná objednávka nábytku vám ušetrí kopec času a starostí – preto je najvyšší čas začať vyberať vianočné darčeky pre vašich blízkych už teraz, počas jesenných dní. Pretože čo si v októbri objednáte, to vás bude na Vianoce čakať pod stromčekom. A to úplne bez stresu a zbytočnej námahy...

vianocny cas

 

Prečo sa oplatí objednať nábytok už dva mesiace pred Vianocami?

Zabudnete na zhon a získate viac času pre rodinu

Poznáte to – Vianoce klopú na dvere a vy bezhlavo pobehujete po obchodoch alebo klikáte hlava-nehlava na e-shopoch s darčekmi. A pritom by ste namiesto toho mohli venovať vzácne chvíle adventného času svojej rodine, vybrať sa spolu na prechádzku, upiecť a vyzdobiť medovníky, navštíviť priateľov…

Ak sa pustíte do nákupu darčekov už dnes, budete mať dosť času na výber a dôkladne zváženie všetkých parametrov. O to väčšia bude šanca, že sa naozaj trafíte do vkusu obdarovaného a nekúpite prvú vec, na ktorú v časovej tiesni natrafíte.

 

Nemusíte sa báť, že vám niečo ujde

Ak sa pár dní pred sviatkami vyberiete na nákupy, môže sa stať, že presne to, čo hľadáte, bude už dávno vypredané. Vyhnite sa sklamaniu a začnite vyberať nábytok už teraz. Budete mať istotu, že tovar, ktorý chcete, bude na Vianoce dostupný.

Pri niektorých druhoch kvalitného nábytku býva dodacia doba až 6-8 týždňov a v polovici decembra je už na objednávanie neskoro. Najväčší výber vianočných darčekov máte preto práve teraz.

 

Vychytáte tie najlepšie zľavy

Práve v tomto období môžete nakúpiť trvácny a kvalitný nábytok za veľmi lukratívne ceny a ušetriť tak veľkú sumu z rodinného rozpočtu. Náš e-shop vám v sekcii VÝPREDAJ  ponúka nábytok skladom, a to s rabatom až do výšky 60 %. Nábytok so zľavou výhodne nakúpite aj v kategórii AKCIOVÝ TOVAR .

 

Pomoc pre nerozhodných

Na našej stránke nájdete aj špeciálnu kategóriu TIP NA DARČEK https://www.mojnabytok.sk/tip-na-darcek/, s výberom toho najlepšieho z našej ponuky pre všetky vekové kategórie.

 

Prinášame vám však i niekoľko ďalších tipov na darčeky, ktoré neomrzia. Objednajte si ich už dnes a zaplaťte až pri doručení, pred Vianocami.

 

Praktický dar, ktorý nadchne vaše deti – sedací vak 

Ak vaše ratolesti s obľubou čítajú alebo pozerajú televízor vo svojej detskej izbe, táto moderná forma sedenia im určite príde vhod. Sedacie vaky sú ideálnym doplnkom do izby menších detí, ale aj ako doplnkové sedenie pre tínedžerov a študentov. Výborne sa na nich leňoší a relaxuje.

prakticky zlty detsky sedaci vak pre deti_REST R15

Evergreen pre milovníkov nadčasového dizajnu – nábytok z masívu

Prírodné odtiene, autentická kresba a nezabudnuteľná vôňa – nábytok z masívneho dreva  je ušľachtilý, trvácny a hodnotný. Skvele zapadne do kuchyne, predsiene, obývačky, spálne, pracovne aj do detskej izby. S takýmto darom jednoducho nemáte čo pokaziť, či už chcete obdarovať partnera, deti alebo rodičov. Kvalitný drevený nábytok bude slúžiť dlhé roky a nikdy nevyjde z módy.

kvalitny dreveny masivny toaletny stolik_LT107

Štýlové a praktické doplnky

Aj menšie kusy nábytku a vkusné doplnky vedia pod stromčekom urobiť veľkú radosť. Vašich blízkych môže potešiť napríklad nápaditý servírovací stolík  praktický nemý sluha, vešiak v romantickom vidieckom štýle či originálne zrkadlo.

moderna cierno biele zavesne zrkadlo_ELISONT TYP 8

 

Keď sa nápady na darčeky minú...

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, aký dar kúpiť, ponúkame vám alternatívne riešenie. Náš e-shop poskytuje možnosť zakúpiť darčekové kupóny, ktoré jednoducho uhradíte bankovým prevodom.

 

P.S.: Ak ste sa rozhodli, že si tieto Vianoce ušetríte stres z nákupu na poslednú chvíľu, tešíme sa spolu s vami. V prípade, že by ste sa potrebovali poradiť, radi vám poskytneme informácie o našom nábytku a o spôsobe dodania. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.